Program za programiranje

poruka: 8
|
čitano: 6.422
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Program za programiranje

zbam da ce te mi odmah poceti nabijati na nos da je bilo koji programsji jezik bolji od bilo kojeg programa, ali ja bih molio onoga tko zna neki program za jednostavo pravljenje najjednostavniji programa da mi kaze ime jer ipak bi htio nesto pokusat napravit

we need power
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za programiranje

zavisi koje programske jezike znas u ,,dev c++,, mozes vezbati i c i c++ programski jezik,ako si vise zainteresovan pogledaj na forumu nacices zanimljivih tutorijala za c++,budi konkretniji koji programski jezik znas,pozzz...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Program za programiranje

ma ja sam mislio nesto kao multimedia fusion-programiranje bez znanja programskog jezika

znam da ovo glupo zvuci al mi sad to treba

i ovaj program je u sadasnjem bugu ako nekog zanima

we need power
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Program za programiranje

aha okej onda,ja mislim da ce ti bolje neko od kolega drugih forumasa kazat ako iko zna za takve programe,pozzz...

16 godina
neaktivan
offline
Program za programiranje

Što mislite programirati one jednostavne tutorijale sa programom Adobe ExtendedScript Toolkit 2

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- intel e7200 3ghz,gigabyte ep35-ds3,gainward 8800gt OC,segate barracuda 500gb,2x 2 gb kingmax ram,thertmlake soprano
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za programiranje

to sam i ja tražio

fiif-designs
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za programiranje

imao bi jednu molbu posto sam pocetnik nabavio sam sebi python pur-ple al ga ne znam koristiti pa ako moze neki mali turtorial il neki dobar link al da je preveden.bio ni jako zahvalan

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Program za programiranje

Na stranici od Python-a ima odličnih tutoriala za početnike. Samo u google upišeš "Python tutorials" i dobit ćeš tone rezultata.

Gentoo user. :')
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice