[Prodaja] 4K Monitor Gigabyte M28U 144Hz

poruka: 6
|
čitano: 609
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
[Prodaja] 4K Monitor Gigabyte M28U 144Hz

Prodajem 5 mjeseci star monitor Gigabyte M28U u top stanju,kao nov,za 300 eura.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] 4K Monitor Gigabyte M28U 144Hz
ghibli7 kaže...

Prodajem 5 mjeseci star monitor Gigabyte M28U u top stanju,kao nov,za 300 eura.

 ghibli7

Bok jel dolaziš možda u Zagreb ili šalješ busom.

14 godina
offline
Re: [Prodaja] 4K Monitor Gigabyte M28U 144Hz

Pozdrav,dostava bi išla poštom a plaćanje pouzećem.Što se tiče slanja busom u ZG meni nije problem ali najprije bi išla uplata na moj račun.Možemo se dogovoriti.

Usput da napomenem još jedanput monitor je kao da je sad iz dućana i prodaje se u pola cijene koja je trenutno po dućanima.I sa garancijom naredne 2 i pol godine.Imaš na njuškalu moj oglas pa pogledaj slike ako te stvarno zanima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2024 14:09 (ghibli7).
6 godina
offline
Re: [Prodaja] 4K Monitor Gigabyte M28U 144Hz
ghibli7 kaže...

Pozdrav,dostava bi išla poštom a plaćanje pouzećem.Što se tiče slanja busom u ZG meni nije problem ali najprije bi išla uplata na moj račun.Možemo se dogovoriti.

Usput da napomenem još jedanput monitor je kao da je sad iz dućana i prodaje se u pola cijene koja je trenutno po dućanima.I sa garancijom naredne 2 i pol godine.Imaš na njuškalu moj oglas pa pogledaj slike ako te stvarno zanima.

 monitor je mrak ima ga moj klinac na ps5 i platili ga 579€, za preporuku kome treba za VRR 120HZ 4K 

3 godine
offline
[Prodaja] 4K Monitor Gigabyte M28U 144Hz

Šteta gdje si bio prije uzeo bi ga odmah! kad sam ja kupovao monitor u 12m nije bilo nicega u ducanu što sam htio i ovaj kaj ti prodajes!

14 godina
offline
[Prodaja] 4K Monitor Gigabyte M28U 144Hz

Monitor je prodan.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice