Volkswagen R postaje zasebna, električna, marka un

poruka: 8
|
čitano: 2.877
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Volkswagen R postaje zasebna, električna, marka un".
12 godina
offline
Volkswagen R postaje zasebna, električna, marka un

Znaci od najjaceg serijskog Golfa sa 4x4 pogonom ..dva jedinstvena auspuha odozada,prepoznatljivim zvukom  dolazimo do full struje..zemljo otvori se!

AUDIOFIL
Moj PC  
4 0 hvala 2
3 godine
offline
Re: Volkswagen R postaje zasebna, električna, mark
volegradele kaže...

Znaci od najjaceg serijskog Golfa sa 4x4 pogonom ..dva jedinstvena auspuha odozada,prepoznatljivim zvukom  dolazimo do full struje..zemljo otvori se!

 postupno mijenjati portfelj uvođenjem potpuno električnih R modela...koje slovo ili nazivi ce biti poslje R-a za neku vjerovatno novu seriju trenutno nitko nezna osim njih!
No misljenja sam da ako naprave el golfa Gti/R s nekim ubrzanjem od 3sec i cijenom poput R-a s donekle ok autonomijom da bi se pograbili kao krafne!

7 godina
offline
Volkswagen R postaje zasebna, električna, marka un

RIP

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Volkswagen R postaje zasebna, električna, marka un

Buhu. Nek naprave t-roc ili golf za 25000 i dometom od 300 km zimi, prodat će ih na milijune.

Ja rekoh
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Volkswagen R postaje zasebna, električna, mark
volegradele kaže...

Znaci od najjaceg serijskog Golfa sa 4x4 pogonom ..dva jedinstvena auspuha odozada,prepoznatljivim zvukom  dolazimo do full struje..zemljo otvori se!

 Istina, taj zvuk sestaka sa 3,5" str8pipe nije mogo nitko niti ce itko moc prestic, barem sto se mene tice(cak ni 2.5tfsi nije blizu, ali je prolazna ocjena).....

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
12 godina
offline
Re: Volkswagen R postaje zasebna, električna, mark
A ove eco sheme pomalo ubijaju klasicnu pogonsku jedinicu ..sad Merc C63 AMG dolazi sa 4 cilindra..zvucnici imitiraju 6ke i 8ke..🤦
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2024 8:58 (volegradele).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Volkswagen R postaje zasebna, električna, marka un

vw grupacija ima premalo modela. treba jos barem 20tak uvest od kojih ce 70% vec imat u obliku drugog naziva

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Volkswagen R postaje zasebna, električna, mark
volegradele kaže...
A ove eco sheme pomalo ubijaju klasicnu pogonsku jedinicu ..sad Merc C63 AMG dolazi sa 4 cilindra..zvucnici imitiraju 6ke i 8ke..🤦

Kod zene na g20 330i ima ta glupost sto imitira zvuk(samo u kabini, ne vani), ne daje ni blizu osjecaj "leptirica" ko moj 335i e91 koji je masu stariji(pre-FL)

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice