Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.118
|
čitano: 2.954.547
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jučer počeo s ST:Enterprise...koliko vidim, po meni najbolji ST serijal.

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Prije par dana sam poceo gledati Dollhouse , serija je predobra nemogu docekat novu epizodu u petak^^. E i pogledao sam 14 epizodu Heroja... Jel itko zna koliko ce epizoda imati Dollhouse druga sezona?

.. I love knowing that once your bite a gummy bears head off he cant fight back! bwahahaha
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
cascet kaže...

Prije par dana sam poceo gledati Dollhouse , serija je predobra nemogu docekat novu epizodu u petak^^. E i pogledao sam 14 epizodu Heroja... Jel itko zna koliko ce epizoda imati Dollhouse druga sezona?

13 epizoda. I to je zadnja sezona - serija je ukinuta.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ja sam pogleda smallville sad sam na čekanju, imam i heroes 12epizoda..

legend of seeker nikako završit iman još 3-4 epizode i to je trenutno sve šta pratim..

Najbolji osjećaj je upala mišića........
15 godina
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
skinuo sve sezone princa iz bel aira i sad se gleda :D ..najbolja serijaa
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ako ima nuke-ova onda bi mogao počet gledat jericho.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jericho ces zacas pogledat. Prva sezona sa 22 epke i druga sa 7 + jos jedna epizoda koja prikazuje alternativni kraj. Uglavnom, imas normalan kraj bas za kraj serije i imas kraj u slucaju da se serija jednog dana nastavi, taj je alternativni.

 

Meni osobno solidna serija.

Skinio, pogledao, obrisao.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ugl sve humoristicne serije koje s na RTL televiziji, i jedino na FOXU na max tv pratim bračne vodeCool

 

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Znači veličine jedne sezone TOS-a

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo2612 kaže...
cascet kaže...

Prije par dana sam poceo gledati Dollhouse , serija je predobra nemogu docekat novu epizodu u petak^^. E i pogledao sam 14 epizodu Heroja... Jel itko zna koliko ce epizoda imati Dollhouse druga sezona?

13 epizoda. I to je zadnja sezona - serija je ukinuta.

Nemogu vjerovat da su ukinuli Heroje...

.. I love knowing that once your bite a gummy bears head off he cant fight back! bwahahaha
15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ukinuli su Dollhouse, Heroje jos nisu ukinuli mada su vrlo blizu toga. Svi vjeruju kako bi trenutna sezona mogla biti zadnja, iz NBC-a zasada nema jos sluzbenih potvrda.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Prison Breaker kaže...

Ukinuli su Dollhouse, Heroje jos nisu ukinuli mada su vrlo blizu toga. Svi vjeruju kako bi trenutna sezona mogla biti zadnja, iz NBC-a zasada nema jos sluzbenih potvrda.

Istina - ali ima previše naznaka i s pravom se govori da je ova sezona zadnja:

 

Jako velik rez u budžetu

Dovođenjenje jako poznatih glumaca ("labuđi pjev" ili kako bi neki rekli da idu na "sve ili ništa")

Od najpiratiziranijih serija jedina serija koja ima više downloada nego gledatelja na TV-u. Doduše tu je i Dexter - ali to je razumljivo jer je Showtime premium kanal koji se plaća

Nisu obnovljeni za slijedeću sezonu

Ogroman pad gledanosti - 1. sezona prosječno oko 14 milijuna gledatelja, 4. (dosada prikazane epizode) 6 milijuna

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Prison Breaker kaže...

Jericho ces zacas pogledat. Prva sezona sa 22 epke i druga sa 7 + jos jedna epizoda koja prikazuje alternativni kraj. Uglavnom, imas normalan kraj bas za kraj serije i imas kraj u slucaju da se serija jednog dana nastavi, taj je alternativni.

 

Meni osobno solidna serija.

Skinio, pogledao, obrisao.

napokon "flat" i sad sve gledam,pa sam napokon i ja taj "jericho" gledao,kad sam počeo nisam mogao prestai gledati i prva sezona mi je proletila,ali kad sam vidio da se na kraju pojavljuje vojska i da se uspostavlja red,to mi se nije svidjelo i druga sezona je bila samo eto da vidim kraj i kako će završiti.

šteta jer je moglo bit puno toga još,recimo nešto kao u "fallout-u" ali ne tako duboko u budućnost već u tom vremenu,to bi bilo genijalno za gledat.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo2612 kaže...
Prison Breaker kaže...

Ukinuli su Dollhouse, Heroje jos nisu ukinuli mada su vrlo blizu toga. Svi vjeruju kako bi trenutna sezona mogla biti zadnja, iz NBC-a zasada nema jos sluzbenih potvrda.

Istina - ali ima previše naznaka i s pravom se govori da je ova sezona zadnja:

 

Jako velik rez u budžetu

Dovođenjenje jako poznatih glumaca ("labuđi pjev" ili kako bi neki rekli da idu na "sve ili ništa")

Od najpiratiziranijih serija jedina serija koja ima više downloada nego gledatelja na TV-u. Doduše tu je i Dexter - ali to je razumljivo jer je Showtime premium kanal koji se plaća

Nisu obnovljeni za slijedeću sezonu

Ogroman pad gledanosti - 1. sezona prosječno oko 14 milijuna gledatelja, 4. (dosada prikazane epizode) 6 milijuna

Tako je. Eto sad ova 14 epizoda je oborila rekord, ali onaj neslavni - to je prva epizoda u povijesti serija koja je imala gledanost ispod 5 milijun gledatelja. Cak i glumci serije vjeruju kako ce ovo biti zadnja sezona pa vec traze svoje sljedece projekte, jedina glumica koja misli da ce biti jos sezona je Dawn Olivieri (Lydia). Inače, Heroji su i 2008. bili najskidaniji s torrenta pa je bilo ocekivati da ce tako biti i za 2009.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Analitičari smatraju da možda i nije kraj za Heroje. Ipak je to franšiza koja već postoji, ekipa je uhodana, a ne treba puno da ju se izvuče iz blata, samo dobri scenaristi. Pobogu, pa valjda od tolikih amerikanaca mogu naći jednog talentiranog pisca. Ako ne neka traže u inozemstvu.

 

Ako bi se išlo sa novom serijom opet je pitanje da li će biti uspješna, naročito ako budu zapošljavali iste scenariste. Zbog toga neki misle da će TV kuća produžiti Heroje.

 

Ipak, to sam čitao prije ove neslavne 14. epizode...

15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

A izgleda da ovo ipak nece biti zadnja sezona, jer je bas Greg Grungberg (Matt Parkman) izjavio kako ce je sto posto biti: "We wrapped yesterday and the [final episode] is nowhere near a series finale,” he told us at last night’s People’s Choice Awards."

 

No i ta dodjela je bila prije ove 14. epizode, tako da ne znam sto ne kraju ispasti.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Prison Breaker kaže...

A izgleda da ovo ipak nece biti zadnja sezona, jer je bas Greg Grungberg (Matt Parkman) izjavio kako ce je sto posto biti: "We wrapped yesterday and the [final episode] is nowhere near a series finale,” he told us at last night’s People’s Choice Awards."

 

No i ta dodjela je bila prije ove 14. epizode, tako da ne znam sto ne kraju ispasti.

Prosječna gledanost 4 sezone 6,1 milijuna gledatelja. Serija ide dalje, a ako neće na NBC-u ide na nekoj drugoj mreži zbog zanimanja gledatelja. Imamo mnogo ideja koje ćemo provesti i ostvariti u 5 sezoni. Finale sezone nije ni blizu finala serije - željno ćete očekivati novu sezonu i rasplet.

 

Ako te zanima to nisu Heroes, ali je serija isto emitirana na NBC -  My name is Earl. A gdje je ona sadaNamigiva

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

samo Voyager trenutno koji gledam već po  N-ti put ali nikad da dosadi :), i uskoro  24  osma sezona  na FOX-u jedva čekam (odgledao sam svih 7 dosadašnjih sezona-najjača serija ikad)

14 godina
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?

evo ljudi pregledao JERICHO stvarno je serija super jako mi se sviđa....

što mi dalje preporučujete??  čekam idejeeeCool

16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja gledam Dead like me, Voyager-a tu i tamo, i  sve na FOX life-u što stignem

16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

I ja sam nedavno pregledao Jericho. Prva sezona je odlična a drugu su zasrali. Sa Farscapeom sam u pauzi neko vrijeme, valjda zato što se bližim kraju serije. Fringe opet počinje sutra, a DollHouse sam gledao jučer. Šteta što ima još samo dvije epizode do kraja.

...CHROME..
15 godina
neaktivan
offline
Numbers

Kaj je s tim RTL-om, kaj repriziraju tu seriju? Zar nema novih epizoda ili ih oni nemaju.

15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja nestrpljivo cekam novu sezonu serije 24 (Jack Bauer) te novu akcijsku seriju Human Target. Samo bacite pogled na ovu kratku najavu za te dvije serije - http://tinyurl.com/akcijski

 

Stvarno izgleda fantasticno. Jedva cekam.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

californication, seinfeld i band of brothers XD samo sto je californication 3 sezona upravo zavrsila pa trazim novu seriju da popunim trio xD prijedlozi ?' :D

16 godina
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo2612 kaže...
Prison Breaker kaže...

A izgleda da ovo ipak nece biti zadnja sezona, jer je bas Greg Grungberg (Matt Parkman) izjavio kako ce je sto posto biti: "We wrapped yesterday and the [final episode] is nowhere near a series finale,” he told us at last night’s People’s Choice Awards."

 

No i ta dodjela je bila prije ove 14. epizode, tako da ne znam sto ne kraju ispasti.

Prosječna gledanost 4 sezone 6,1 milijuna gledatelja. Serija ide dalje, a ako neće na NBC-u ide na nekoj drugoj mreži zbog zanimanja gledatelja. Imamo mnogo ideja koje ćemo provesti i ostvariti u 5 sezoni. Finale sezone nije ni blizu finala serije - željno ćete očekivati novu sezonu i rasplet.

 

Ako te zanima to nisu Heroes, ali je serija isto emitirana na NBC -  My name is Earl. A gdje je ona sadaNamigiva

Baš sam pročitao još jedan članak u kojem iz NBC-a tvrde kako je moguća i peta sezona heroja. Objašnjava se da je TV kuća u gabuli pa za njih gledanost Heroja i nije tako mala. Naravno, kažu da će se odlučiti kada vide pilote svih serija koje im budu nudili.

Čisto da dam mali update za ljubitelje serije. Ja ovu sezonu nisam gledao, ali kritičari govore da su se pomalo iskupili za prijašnje dvije katastrofalne sezone, pa ću ju možda i pogledati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2010 1:00 (jastreb).
15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pratim:

Dr. House i Zakon brojeva, sve ostale pogledam samo kada naletim na njih.

South park gledam na internetu po 3. put.

"The harder the battle the sweet of jah victory."
15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

jel prati netko 30 Rock, u nas prevedeno kao Televizijska posla? sad repriziraju 2. sezonu kasno navečer na novoj tv...

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel mi moze itko preporucit seriju slicnu serijama Heroji, True Blood ili Dollhouse?

The phone is ringing... and i cannot linger... so look out butt, here comes my finger... And then , my friend... you DIE
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2010 8:42 (cascet).
16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Upravo sam pogledao novu 11-tu epizodu Fringea, ''Unearthed''. Djevojka u komi bude isključena sa aparata i kad joj pokušaju izvaditi organe ona oživi. Fora epizoda ali bilo mi je čudno da se u ovoj epizodi pojavio Kirk Acevedo (Charlie Francis) iako je njegov lik ubijen još u četvrtoj epizodi ali onda sam negdje pročitao da je ta epizoda trebala biti prikazana ranije ali su je ostavili za ovu godinu.

 

...CHROME..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
davorsite kaže...

Upravo sam pogledao novu 11-tu epizodu Fringea, ''Unearthed''. Djevojka u komi bude isključena sa aparata i kad joj pokušaju izvaditi organe ona oživi. Fora epizoda ali bilo mi je čudno da se u ovoj epizodi pojavio Kirk Acevedo (Charlie Francis) iako je njegov lik ubijen još u četvrtoj epizodi ali onda sam negdje pročitao da je ta epizoda trebala biti prikazana ranije ali su je ostavili za ovu godinu.

To bi trebala biti 21-a epizoda od prve sezone koja nije emitirana do sad, a ne 2x11. Inače nova, regularna epizozda od druge sezone se zove "Johari Window" i ona se emitira u svom terminu četvrtkom.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice