Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

poruka: 3.099
|
čitano: 841.065
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
Izbjegavaj debele modele,samo slim gledaj,od boxa isplati uzet verzija od 250 gb i nikakva sema sa dvd-ima,gledaj rgh,jednostavno,daleko bolje..
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Bio u istoj dilemi i na kraju sam se odlučio za 3DS XL :) Kao vlasnika laptopa sa dobrom grafuljom i bežičnim X360 kontrolerom me na kraju ništa nije moglo privući, dok 3DS XL ima stvari koje su... drugačije.

 

Uglavnom, da sam uzimao,vjerojatno bi se odlučio na X360 uzet preko UK amazona. Prije par dana su imali bundle 250GB (nova E verzija) sa Fifom 14 za nekih 170 funti (1530 kn).

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
juky27 kaže...
Izbjegavaj debele modele,samo slim gledaj,od boxa isplati uzet verzija od 250 gb i nikakva sema sa dvd-ima,gledaj rgh,jednostavno,daleko bolje..

Hvala. To me najviše zanimalo jer sam mislio da je debeli možda nešto jaći a ispada da nije. Imam prilike kupiti Slim model sa 4 GB za 1200 kn i dobijem kontrolere i 3 original igre. Još 100 kn mi je rekao čovjek koji prodaje za ugradnju čipa (jer nije čipiran). Brine me jedino prženje igrice na DVD, budući da imam DL pržilicu ali je polu-neispravna a ne da mi se kupovat novu pržilicu za laptop {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
Nemoj kupovat s tim čipom,jer ćeš još dodatno trošiti na dvd-e,a i moraš uzeti novu przilicu,uzmi najbolje xbox sa rgh,igre pokrećeš s hard diska
15 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

otkud je najpovoljnije uzet ps3 sada?

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

@Injection:

Kakvo je to čipiranje za 100 kuna?

Jedino ako lik ugrađuje čipove sa Alibabe za 2 dolara, ili ako ti zapravo misliš na flashanje DVD-a. A ni onda ne možeš baš računati sa 100 kuna jer te može spopasti novi 16D5S ili 0500 drive za kojeg trebaš ploču od 200 kuna, i SATA adapter od još 200 (zaboravi na SATA na matičnoj kod novih DVD-a), plus shipping. I da, trebaš posebnu pržilicu koju podržava BurnerMAX firmware ili Payload Tool. I Verbatim dual layere baš iz Singapura za 100%-tnu kvalitetu.


A RGH ti ja mogu napraviti za 400 kuna.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2013 23:20 (blagus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Nemam pojma kako to funkcionira al znam da je frend za cca 3k kupio novi X360, chipiran sa kinectom i da je skinuo s torrenta i spržio na DVD GTA V i igra. Pretpostavljam da nije skup. A ovo da se pokreće s HDD-a pretpostavljam da je softverski pa to mogu i sam ili dat nekome tko zna.

14 godina
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
Injection kaže...

Nemam pojma kako to funkcionira al znam da je frend za cca 3k kupio novi X360, chipiran sa kinectom i da je skinuo s torrenta i spržio na DVD GTA V i igra. Pretpostavljam da nije skup. A ovo da se pokreće s HDD-a pretpostavljam da je softverski pa to mogu i sam ili dat nekome tko zna.

Ako samo može igrati kopirane igre, onda nije čipiran nego mu je flashan DVD.

Da pokreće igre s HDD-a treba RGH, to je čipiranje.

U oba slučaja trebaš alat, jer danas ćeš jako teško naći i rabljenu konzolu za koju ne trebaš poseban USB-SATA adapter da ga flashaš, i ili ćeš trebati bušiti čip, ili ćeš još morati kupiti i zamjenski PCB za DVD, a i za RGH ti treba čip i flasher za programiranje NAND-a

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
15 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Pozdrav svima,

 

Mislim prodati Playstation 3 konzolu sa pratećim dodacima.

 

  • Playstation 3 slim 320GB kupljena prije ravno godinu dana. 
  • 1 originalan gamepad
  • PS Move
  • 2 PS Move kontrolera (one "lampice")

 

Konzola nikada nije hackana ili modificirana. Sve je stock i originalno. Updejtana na zadnji software.

 

Ja se nadam dobiti 2000kn za taj komplet. Imam li šanse dobiti te novce za tu konzolu?

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Nema teoretske sanse, imas ih vec po 1300 - 1600kn nove... i jos vece trziste kad nam se otvorila EU. A za moveom nisu ljudi pretjerano ludi.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
Bladepu kaže...

Pozdrav svima,

 

Mislim prodati Playstation 3 konzolu sa pratećim dodacima.

 

  • Playstation 3 slim 320GB kupljena prije ravno godinu dana. 
  • 1 originalan gamepad
  • PS Move
  • 2 PS Move kontrolera (one "lampice")

 

Konzola nikada nije hackana ili modificirana. Sve je stock i originalno. Updejtana na zadnji software.

 

Ja se nadam dobiti 2000kn za taj komplet. Imam li šanse dobiti te novce za tu konzolu?

Neznam zasto to napominjes kao da je to dobra stvar sto nije modificiran? :D

A stara je godinu dana pa se najvjerovatnije i nemoze modificirat, 1500kn za to maksimalno

sup
14 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Jel trebam obratiti kakvu dodatnu pozornost pri kupnji konzole? 

 

Npr, pronašao sam super jeftin Xbox 360 ovdje: http://m-computers.hr/katalog/Konzole

Da bi malo iskopao i prema RKH-00050 da ta verzija Xbox-a ima Xenon procesor. U temi Xbox 360 - pitanja i odgovori sam pronašao ovo:

 

Xenon 
Launched Approx: November 2005 x

 

Da li to znači da je taj Xbox najslabiji? Prvi put razmišljam o kupnji konzole, pa trebam malu pomoć... Nebi htio platiti nešto 1,400kn, ako za 350kn mogu dobiti "jaču" verziju. 

What doesn't kill you only makes you stronger.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Ekipa je li ovo dobra ponuda? Imate možda kakvu bolju preporuku? Hvala! ;)

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
DamageHigh kaže...

Ekipa je li ovo dobra ponuda? Imate možda kakvu bolju preporuku? Hvala! ;)

ne 
preskupo

za to bi dao 1400kn najvise
posebno zbog sixaxis controllera ,inace bi trebao dobit Duashock 3

 

14 godina
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Hvala.

Zbog čega su onda cijene na njuškalu bez pardona 1700 kn za rabljeni sa manje memorije?

 

Ima li nešto na što treba posebno paziti kod kupovine (loše serije ili sl.)? Pretpostavljam da je najbolje gledati slim model? 

Modifikacija smanjuje ili povećava vrijednost PS3? Bitno mi je da može vrtiti pirate. Ukoliko nije modificirana, kako znam je li ju moguće modificirati?

 

Znam, puno pitanja na koje se vjerojatno može naći odgovor, ali eto zanima me konkretno iz prve ruke od ljudi koji razumiju što pričaju, s obzirom da ja pojma nemam o konzolama općenito...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
DamageHigh kaže...

Hvala.

Zbog čega su onda cijene na njuškalu bez pardona 1700 kn za rabljeni sa manje memorije?

 

Ima li nešto na što treba posebno paziti kod kupovine (loše serije ili sl.)? Pretpostavljam da je najbolje gledati slim model? 

Modifikacija smanjuje ili povećava vrijednost PS3? Bitno mi je da može vrtiti pirate. Ukoliko nije modificirana, kako znam je li ju moguće modificirati?

 

Znam, puno pitanja na koje se vjerojatno može naći odgovor, ali eto zanima me konkretno iz prve ruke od ljudi koji razumiju što pričaju, s obzirom da ja pojma nemam o konzolama općenito...

Ah nas mentalitet valjda :D

nista posebno osim da ne kupujes fat modele
80gb fat model jos moze proc ,al ja bi ga isto izbjegavo

Modifikacija povecava vrijednost jer nije bas lagano nac te konzole koje daju modificirat bez onih posebnih USB stikova koji kostaju ...

Inace je ti preporucam da je ne modificiras 

 

eto tu je objasnjeno zasto 

http://www.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/ps3-pitanja-odgovori/53029.aspx?page=157&jumpto=3936463&sort=asc&view=flat

 

16 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

ljudi uzeo bih ps3 ta se naucim na konzolu i tamo sredinom slijedece godine cu uzet ps4 dok produ sve ove djecje bolesit.

 

pa vas molim preporuku koji da uzmem. modificiran bih uzeo jer nebih igrao online

https://www.g2a.com/r/mnik987
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
toxic kaže...

ljudi uzeo bih ps3 ta se naucim na konzolu i tamo sredinom slijedece godine cu uzet ps4 dok produ sve ove djecje bolesit.

 

pa vas molim preporuku koji da uzmem. modificiran bih uzeo jer nebih igrao online

nove ces tesko modificirat 
probaj nac slim verziju koja je vec modificirana

 

al cekaj da ti netko drugi javi  ,nisam strucnjak za modifikacije  

16 godina
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
Arnold Layne kaže...
toxic kaže...

ljudi uzeo bih ps3 ta se naucim na konzolu i tamo sredinom slijedece godine cu uzet ps4 dok produ sve ove djecje bolesit.

 

pa vas molim preporuku koji da uzmem. modificiran bih uzeo jer nebih igrao online

nove ces tesko modificirat 
probaj nac slim verziju koja je vec modificirana

 

al cekaj da ti netko drugi javi  ,nisam strucnjak za modifikacije  

bar mi znaš preporučiti koji model da uzmem? fat izbjegavati? slim ili ultra slim? koja sw modifikacija je najbolja.

https://www.g2a.com/r/mnik987
12 godina
odjavljen
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
toxic kaže...
Arnold Layne kaže...
toxic kaže...

ljudi uzeo bih ps3 ta se naucim na konzolu i tamo sredinom slijedece godine cu uzet ps4 dok produ sve ove djecje bolesit.

 

pa vas molim preporuku koji da uzmem. modificiran bih uzeo jer nebih igrao online

nove ces tesko modificirat 
probaj nac slim verziju koja je vec modificirana

 

al cekaj da ti netko drugi javi  ,nisam strucnjak za modifikacije  

bar mi znaš preporučiti koji model da uzmem? fat izbjegavati? slim ili ultra slim? koja sw modifikacija je najbolja.

kao sto sam reko slim verzija 
super slim verziju neces moc modificirat bez onog e3 ,cobra flashera il vec kak se zovu  (naravno niti slim verziju ,ako je na zadnjem update-u)
fat izbjegavaj
koja sw modifikacija je najbolja nemam pojma
nisam ih koristio 

Nije to vise kao PS2 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2013 12:23 (Arnold Layne).
16 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Mogu kupiti i ne modificiranu ali ne znam koliko je to pametno sa obzirom da mislim igrati samo sp.

 

Naći cu vec nesto na njuskalu.

https://www.g2a.com/r/mnik987
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Jel netko prodaje ovdje modificiranu konzolu mozda? Draze mi je ovdje mozda porazgovarat oko toga jer nikad nisam imao PS3 a sad bih ga htio uzeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

ja sam imal ps3 deblja verzija-i danas nabavil xbox slim 4gb verzija-razlika je nebo i zemlja u korist xboxa,igrice se brže učitavaju,.a meni najvažnije kaj se negrije skoro nikaj naspram ps3 {#}

Nemamo mamića, nemamo suce, samo jedno Hajdučko srce!Što ga više lome to ga više volim!
11 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Gears of war je sada besplatan na live-u,ali naravno je region lock.Nemozete je skinuti tj. ja nemogu jer 'zivim' u UK.Neznam dali vi mozete?

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Molim vas za odgovor.Dali je normalno da se xbox grije,na onom rebraston dijelu?!Meni se grije nakon jednog sata pa se pitam dali je to normalno,ne jako ali se grije

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Aktivirao sam live Gold, imam UK acc ali ne mogu downloadti GOW, koji je free za Gold membere. Kaže da je region restriction. Mogu li ga kako zaobići?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Bok!

 

Imam jedno pitanje i nadam se da će me netko lijepo savjetovati!

Sada oko Božića razmišljam o kupnji Playstation 3.. i sad neznam dali da sačekam da izađe 4-rka i da padne cijena ako će uopće pasti.

Malo kasnim ali cijena nije ni nešto velika 1500 - 2000kn?

 

Hvala vam!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Ako mislis kupiti novi, samo naprijed, ali za rabljeni se ne isplati davati toliko. 

 

Kupi si rabljeni PS3, odigraj si sta mislis i sparaj za PS4... Kasnije prodas PS3 i samo nadoplatis za PS4...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

dragi konzolasi, lagano ludim ... Imam zelju si piknuti XBOX 360, no jednostavno se ne snalazim u moru svega toga, buduci da mi je ovo prva konzola nakon PS1 kaj uzimam. Naime, htio bih uzeti iskljucivo NOVU ( zbog rata ) konzolu, ali bih volio igrati piratske igre, da ne kupujem nove, preskupe su. Koja mi je najbolja i ujedno best buy solucija, sto se tice modifikacije i vrste konzole ( jedan kontroler vec imam ), a da ne prelazi nekih 1800 ili 2000 kn sve zajedno ? Svi savjeti su dobrodosli :)

 

P.S. Trenutno je najjeftinija konzola u nas u extreme digital ducanu, razlika je samo 100 kn u cijeni one bez i sa harda, pa me nekako vise vuce na onu s hardom :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
BorgMater kaže...

dragi konzolasi, lagano ludim ... Imam zelju si piknuti XBOX 360, no jednostavno se ne snalazim u moru svega toga, buduci da mi je ovo prva konzola nakon PS1 kaj uzimam. Naime, htio bih uzeti iskljucivo NOVU ( zbog rata ) konzolu, ali bih volio igrati piratske igre, da ne kupujem nove, preskupe su. Koja mi je najbolja i ujedno best buy solucija, sto se tice modifikacije i vrste konzole ( jedan kontroler vec imam ), a da ne prelazi nekih 1800 ili 2000 kn sve zajedno ? Svi savjeti su dobrodosli :)

 

P.S. Trenutno je najjeftinija konzola u nas u extreme digital ducanu, razlika je samo 100 kn u cijeni one bez i sa harda, pa me nekako vise vuce na onu s hardom :D

 

Kompjuter.

Svi smo mi Mentalist.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice