Temu - internet shop, iskustva

poruka: 238
|
čitano: 228.518
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Evo ja sad provjerio i vidi vraga može se naručiti za Dubrovnik,izgleda da su naše žalbe dale rezultate.

 

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
karmela kaže...

Evo ja sad provjerio i vidi vraga može se naručiti za Dubrovnik,izgleda da su naše žalbe dale rezultate.

 

 

super :)

sad me još samo zanima da li su što napravili po pitanju onog generic broja telefona uz tracking :)

3 godine
offline
Temu - internet shop, iskustva

Evo šalju i za Rijeku , ali koliko vidim nema više one tipkovnice od 4 eura za naručiti, probao sam par solucija ali najviše dobijem 50 posto popusta na onom kolu. Ako netko zna neku drugu soluciju neka javi.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Sarevok kaže...

Evo šalju i za Rijeku , ali koliko vidim nema više one tipkovnice od 4 eura za naručiti, probao sam par solucija ali najviše dobijem 50 posto popusta na onom kolu. Ako netko zna neku drugu soluciju neka javi.

 

očito moraš čekati opet neku akciju da uleti... često valjda imaju takve razne ponude preko raznih reklama allover internet

12 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Prvi put da mi paket donosi overseas. Sutra je na dostavi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
siljo90 kaže...
Prvi put da mi paket donosi overseas. Sutra je na dostavi.

 

a što ti je pisalo kod artikla kojeg si naručivao? DPD ili Overseas?

jel ti i dalje stoji onaj generic broj moba na trackingu?

 

btw bilo bi zgodno da ljudi kad pišu iskustva napišu i otkud su (grad) i koliko im je trajala dostava...

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2023 16:25 (60nine).
15 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
meni prvi put da nema nikakvog broja, i stoji da flight odgođen, ali da se ne brinem da ce doci na vrijeme inace dobivam 5 eur
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
3 godine
online
Temu - internet shop, iskustva

Ja sam narucio 5 stvari, trebalo bi sve doci sljedeci tjedanZG

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Pisalo je DPD, nigdje se nije spominjao overseas.

Nemam nigdje sad genericki broj jer je ono pisalo na DPD stranici a u Temu mi stoji broj koji sam i upisao.

Malo sam se zeznuo. Prvi put i vidim overseas preko Slovacke. Mislio sam da je u Madarskoj, kao preko Alia, pa da ce doci ali ipak jos cekanje. Dosta duze sve traje ovaj put.
10 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

zanimljivo, znači oni sami odaberu carrier-a bez obzira što kod artikla piše DPD prilikom narudžbe...

 

javi kad stigne, ak je do 10 dana - to je i dalje super (meni je s 2 vikenda između bilo 9 dana do mojih vrata, DPD doduše)

 

btw ti nikak da napišeš koji si grad :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2023 20:05 (60nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

stigla mi je pošiljka, trebalo je 8 dana. sve došlo kako je i trebalo. najbolja mi je tipkovnica Magegee za 3€. evo malo ju isprobavam i stvarno se čini vrh. ne čini se da je neka jeftina plastika u pitanju, već neka malo kvalitetnija. osvijetljenje je isto odlično. oduševljen za 3€

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva

prvi put je stiglo za 7 dana dpd, a sad drugi put evo vec je 8 dana i jos uvijek ništa i više nije dpd(tek se dns promjenilo na tracking da je flight in tranzit)... jel moguce da je prioritet samo za prvi put?

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2023 7:22 (dado16).
5 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

ja sam 15. rujna napravio nardužbu i plaćanje preko pbz kreditne kartice, vidim uzelo tih malo više 10 eura za 4 artikla...dostava mi piše od 22.9 do 3.10 i odmah nakon plaćanja sam dobio sms tracking od dpd-a...javim dok dođe i kako dođe...a kaj mislite da je riski plaćati kreditnim karticama? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
ne vec sam platio kreditnima... i kreditna i debitna imaju 3d secure, bar u mojoj banci, tak da si safe
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
dado16 kaže...

prvi put je stiglo za 7 dana dpd, a sad drugi put evo vec je 8 dana i jos uvijek ništa i više nije dpd(tek se dns promjenilo na tracking da je flight in tranzit)... jel moguce da je prioritet samo za prvi put?

 

frend je par puta naručivao, svaki put mu je bio DPD i manje od 10 dana... doduše zadnji paket mu je bio prije 2 tjedna pa se možda nešto promjenilo od tad...

možda šalju opcijom koja im je trenutno najbrža ili najprihvatljivija (ovisi kako tko puni "kontejnere/avione" u Kini, pa koji te prvi zakači da im ide prije - nagađam)

10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
lesonitka kaže...

a kaj mislite da je riski plaćati kreditnim karticama? 

 

ako misliš da je risky - koristi Paypal i/ili Revolut privremenu karticu, bar danas postoje opcije... ili si u svojoj banci zatraži da ti naprave neku prepaid karticu na kojoj imaš love koliko si staviš gore za shopping (al nekak mi je Revolut tu i dalje u prednosti jer dođeš na isto)

3 godine
online
Temu - internet shop, iskustva

Roba dosla zapakirana u vrecici kao i inace, 11 dana od dana narudbe! Nikakvih problema!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Onaj paket sto mi je prvi put slan preko ExpressOne je ocito izgubljen. Nista se ne mice od 18. i pise mi obavijest od Temu da su kontaktirali dostavu da provjere sta je s time i da nakon 10 dana imam pravo na refund ako se nista ne dogodi. 2 paketa nakon toga sam narucio i poslano DPDom i sve ide svojim tokom kao i inace ali je i dalje generic broj mobitela.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
siljo90 kaže...
Onaj paket sto mi je prvi put slan preko ExpressOne je ocito izgubljen. Nista se ne mice od 18. i pise mi obavijest od Temu da su kontaktirali dostavu da provjere sta je s time i da nakon 10 dana imam pravo na refund ako se nista ne dogodi. 2 paketa nakon toga sam narucio i poslano DPDom i sve ide svojim tokom kao i inace ali je i dalje generic broj mobitela.

 

DPD majka :)

a za ovo s mobom ih fakat ne razumijem, očito imaju grešku u sustavu koja ne prebaci pravi broj upisan u accountu u sustav DPD-a kad preuzme paket...

10 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Moja tipkovnica od 18 stoji "Inbound Gateway Scan HR", i isto tako navodno budu nazvali kurira da provjere status, ako nista onda za 9 dana mogu trazit refund...

 
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
hahhaajaads kaže...

Moja tipkovnica od 18 stoji "Inbound Gateway Scan HR", i isto tako navodno budu nazvali kurira da provjere status, ako nista onda za 9 dana mogu trazit refund...

 

 i meni paket  stoji na inbound gateaway scan hr

 

In Transit
Inbound Gateway Scan
HR
September 21, 2023, 10:41 am
Customs clearance completed
September 20, 2023, 01:45 pm
Package arrived at airport
September 20, 2023, 08:08 am
Flight departure
September 19, 2023, 12:33 am
Package arrived at airport, awaiting flight
September 13, 2023, 04:03 pm
Order Shipped
September 12, 2023, 07:29 am
Awaiting Shipment
September 12, 2023, 07:25 am
Order is being packed
September 12, 2023, 02:54 am
Order Paid Successfully
September 11, 2023, 06:46 pm
Order Submitted
September 11, 2023, 06:46 pm
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2023 15:55 (dado16).
10 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

meni se čini kak vas je vikend zakačio taman, al javite kak je prošlo

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
I meni isto od 18.9. stoji "Inbound Gateaway Scan HR", dostava preko Express One. Trebalo bi stići do 27.9. Nadam se da će doći u nekom trenu, makar i poslije očekivanog roka
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

jel netko dobio Magegee tipkovnicu sa temu shopa? ja sam super zadovoljan s njom ali ne znam kako napisati forward slash? netko zna?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Kako koristis strelice gore/dolje/lijevo/desno? Nije valjda da FN isto moras stisnuti haha
14 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Repko kaže...
Kako koristis strelice gore/dolje/lijevo/desno? Nije valjda da FN isto moras stisnuti haha

 jest da :D ali pošto ne igram na pc to mi nije problem. više mi je problem šta često znam koristiti forward slash a ne znam kako ga upisati i jel moguće opće.

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
maxy0 kaže...

jel netko dobio Magegee tipkovnicu sa temu shopa? ja sam super zadovoljan s njom ali ne znam kako napisati forward slash? netko zna?

 Ja jos nista, jos uvijek od 18og stoji gateway bla bla i ak ne dodje sutra (i ak dodje iza tog datuma) onda mogu trazit 5€ refunda

12 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Ocito je svima stalo na istom statusu i od istoga datuma jer je i kod mene tako.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
da ne bi ostali bez icega :)
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
11 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Meni 20.9. uredno doslo, a 11.9. naruceno.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice