BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve koja

poruka: 24
|
čitano: 3.245
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve koja ".
15 godina
offline
BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve koja

Tu će se malo teže fotošopirati, pa je to velika prednost ove aplikacije.

Idi i radi nešto korisno!
 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve koja

Sve neki mladi, zgodni i sretni ljudi.

Ima li nešto za nas oronule, oženjene i nadrkane starce?

Gledam te!
 
12 0 hvala 1
13 godina
offline
BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve koja

Ok, otvorim članak i prva na slici ova koja hoće papire, ok I will pass...

Moj PC  
8 1 hvala 2
14 godina
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k

ima, Sabor TV....

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k

----

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2024 13:43 (Pero Dinamit).
15 godina
offline
BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve koja

Bolje masturbirati, štedi vrijeme, živce i novac

Dirty dosen
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k
Stric_Jura kaže...

ima, Sabor TV....

S kim cu tamo lovit one night standove, si lud?!

Gledam te!
15 godina
offline
BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve koja

ne znam baš. tekst koji je opisuje toliko je dozlaboga hrvatski nepismen da bi ovo mogla biti aplikacija iz susjedne, jugoistočne države. a svi koji su pokušali uhvatiti kokoš, znaju kaoliko je to teško dok ne skuže trik s prilaskom peradi sprijeda. 

 

usput ...

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2024 10:33 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve koja

Mislim da je iskustvo milijuna ljudi na tinderu, grinderu, okcupidu, plentyoffishu, taggedu, bumble i jos valjda 1000 drugih aplikacija jasno dalo do znanja da online upoznavanja i dating ne funkcionira.

 

Tesko mi je sad reci sto funkcionira jer sam samac pa ocito nisam relevantan, ali opcenito ono sto funkcionira kod mnogih jest razna tematska događanja (planinarenja, putovanja, ples, igranje karata i društvenih igara, ...) gdje se vidi osobu uživo i gdje se može stupiti u kontakt s nekime.

Ovo online "upoznavanje", to nije upoznavanje. Ako hoces maksimalno izgubiti vlastito samopouzdanje i osjetiti da si izoliran, izopcen i da si falican i da te nitko ne zeli do kraja zivota, onda instaliras bilo koju dating aplikaciju, fino za 15 dana si tamo...

 

 

Moj PC  
5 2 hvala 0
15 godina
offline
BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve koja

Uvijeti korištenja su super. Ugovor potpisuješ sa "njima", tko god to bio. 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k
Ovo je kraj kaže...

Uvijeti korištenja su super. Ugovor potpisuješ sa "njima", tko god to bio. 

 Good point, kako se zna da je ovo hrvatska aplikacija? i ktome još i prva hrvatska aplikacija za spojeve. (koja se oslanja na video)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2024 14:24 (gpd).
15 godina
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k

Funkcioniraju tulumi koji počnu rano (u 19) s ne preglasnom muzikom, i palačinka party (to malo slabije, ali radi). Pola poznatih, pola nepoznatih. Tako je više brakova sklopljeno nego na seminarima don Ante Bakovića. Samo treba netko s prostorom i netko tko ima kontakte. Cugu si sami nose (i nose ne samo za sebe nego i za druge), to je ulaznica.

Idi i radi nešto korisno!
15 godina
offline
BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve koja

Aplikacija je stvorena za novije generacije koje nemaju vremena za tipkanje, već žele brzo uspostaviti kontakt, obaviti svoje i nastaviti dalje (Hookup culture). 

Have you tried turning it off and on again?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k

...a nemaju upača (tj. strahopezdeci su) da ko Mujo odmah pitaju:

 

daj, znam da imaš, a nije sapun da se potroši...

 

pa ili dobiju ili popiju - šamar...

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve koja

E buze, buze....

 

od mocne bube, najmocnije istocno, zapadno, sjeverno, a bogami i juzno od Pecosa...... spade na.... ok, u dalje buba, ali, ona....jelte.....

 

sve cekam i strahujem o studioznom clanku na portalu o tabletama protiv celavosti, zmijskoj vodici za povecanje penisa, i zmajevom izdrku za rast zubi...... mislim...

 

jer, kategoriju "anja 32, sama kod kuce, 0.2km od tebe" ste uspjesno pokrili.

 

hrvatsko? nase? ma ok, ja se htio prijaviti, ipak sam o tome citao u bugu.....ali avaj, zlo i naopako, sudbino kleta, ne smijem koristiti paukove i strugace za prijavu. a taman jutros nasao pauka na svom strugacu, pa ga mislio iskoristiti, da se ne baci.....

 

halo bing, kako brat? posto reklama? :)

 

Edit: isprike, blesav ja.,.... citam sto sam napisao, i procitah svoj profilni potpis, i shvatih, ma nista ni nisam morao pisati.....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2024 16:11 (Damir22).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

...online upoznavanja i dating ne funkcionira.

 

 20 godina braka, 2 djece. Radi :)

 

...kako sam je rješia... M.m.m. :D

12 godina
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k

Duplić za brisanje.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2024 18:35 (pr0n_addict).
12 godina
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k
Pislje kaže...

Bolje masturbirati, štedi vrijeme, živce i novac

 Još bolje si je tu i tamo priuštiti izlet u Villach.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
4 godine
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Mislim da je iskustvo milijuna ljudi na tinderu, grinderu, okcupidu, plentyoffishu, taggedu, bumble i jos valjda 1000 drugih aplikacija jasno dalo do znanja da online upoznavanja i dating ne funkcionira.

 

Ovo online "upoznavanje", to nije upoznavanje. Ako hoces maksimalno izgubiti vlastito samopouzdanje i osjetiti da si izoliran, izopcen i da si falican i da te nitko ne zeli do kraja zivota, onda instaliras bilo koju dating aplikaciju, fino za 15 dana si tamo...

 

 

 

Ajme, moja leđa, moj giht, moj išijas, propuh...

Naravno da funkcionira, a ako ne funkcionira na mrežama, misliš da su ljudi koji ne idu po dating stranicama po prirodi drugačiji?

 

Sure, malo je veća koncentracija hook up likova i ličinki, ali ima za svakoga ponešto, nije dobro biti negativan!

 

I što ako te odbije 50-100 profila, hoćeš to uzeti osobno? Mislim da ne bi trebao...ali to sam valjda samo ja..

15 godina
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k
Veliki Brat kaže...

Sve neki mladi, zgodni i sretni ljudi.

Ima li nešto za nas oronule, oženjene i nadrkane starce?

 -forum.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
protjeran
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k
Eric Prydz kaže...

Ajme, moja leđa, moj giht, moj išijas, propuh...

Naravno da funkcionira, a ako ne funkcionira na mrežama, misliš da su ljudi koji ne idu po dating stranicama po prirodi drugačiji?

 

Sure, malo je veća koncentracija hook up likova i ličinki, ali ima za svakoga ponešto, nije dobro biti negativan!

 

I što ako te odbije 50-100 profila, hoćeš to uzeti osobno? Mislim da ne bi trebao...ali to sam valjda samo ja..

 

činjenice, analitika, ljudska praksa govori drugo. Ako vam je imalo stalo do osobnog samopoštovanja maknite se s online "datinga"...

 

 

10 godina
protjeran
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k
KIKI3ooo kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

...online upoznavanja i dating ne funkcionira.

 

 20 godina braka, 2 djece. Radi :)

 

...kako sam je rješia... M.m.m. :D

 
I ja sam jednom dobio ondašnjih 500 kn na ruletu (igrao par puta na crveno) i mislim 3-4 puta na sportskoj kladionici (sve zajedno cca par tisuća kuna)

Svakome bih preporučio i kladionicu i rulet, jer ... funkcionira.

 

 

14 godina
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
KIKI3ooo kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

...online upoznavanja i dating ne funkcionira.

 

 20 godina braka, 2 djece. Radi :)

 

...kako sam je rješia... M.m.m. :D

 
I ja sam jednom dobio ondašnjih 500 kn na ruletu (igrao par puta na crveno) i mislim 3-4 puta na sportskoj kladionici (sve zajedno cca par tisuća kuna)

Svakome bih preporučio i kladionicu i rulet, jer ... funkcionira.

 

 

 Eno ti baby lazanja i cura se upoznali na insta. Prosto ko pasulj.

12 godina
offline
Re: BokBok - prva hrvatska aplikacija za spojeve k
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Mislim da je iskustvo milijuna ljudi na tinderu, grinderu, okcupidu, plentyoffishu, taggedu, bumble i jos valjda 1000 drugih aplikacija jasno dalo do znanja da online upoznavanja i dating ne funkcionira.

 

Tesko mi je sad reci sto funkcionira jer sam samac pa ocito nisam relevantan, ali opcenito ono sto funkcionira kod mnogih jest razna tematska događanja (planinarenja, putovanja, ples, igranje karata i društvenih igara, ...) gdje se vidi osobu uživo i gdje se može stupiti u kontakt s nekime.

Ovo online "upoznavanje", to nije upoznavanje. Ako hoces maksimalno izgubiti vlastito samopouzdanje i osjetiti da si izoliran, izopcen i da si falican i da te nitko ne zeli do kraja zivota, onda instaliras bilo koju dating aplikaciju, fino za 15 dana si tamo...

 

 

 funkcionira samo postoji jedno pravilo - "be hot don't be ugly"

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice