Uskoro nam stiže nova sezona „Doctora Whoa”

poruka: 11
|
čitano: 1.740
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uskoro nam stiže nova sezona „Doctora Whoa”".
10 godina
protjeran
offline
Uskoro nam stiže nova sezona „Doctora Whoa”

Meni osobno je Peter Capaldi bio najbolji i bas mi je bilo zao da se vise nece pojavljivati. Obozavam tog glumca. Da, vjerojatno cu gledati novu sezonu, i da, vjerojatno cu se razocarati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Re: Uskoro nam stiže nova sezona „Doctora Whoa”
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Meni osobno je Peter Capaldi bio najbolji i bas mi je bilo zao da se vise nece pojavljivati. Obozavam tog glumca. Da, vjerojatno cu gledati novu sezonu, i da, vjerojatno cu se razocarati.

Sigurno, pogledaj trailer.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
14 godina
offline
Re: Uskoro nam stiže nova sezona „Doctora Whoa”
Alfredo nr.2 kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Meni osobno je Peter Capaldi bio najbolji i bas mi je bilo zao da se vise nece pojavljivati. Obozavam tog glumca. Da, vjerojatno cu gledati novu sezonu, i da, vjerojatno cu se razocarati.

Sigurno, pogledaj trailer.

 Pogledaj sliku članka...

10 godina
offline
Uskoro nam stiže nova sezona „Doctora Whoa”

Sonic screwdriver više nije odvijač već... daljinski upravljač iz 2005?

The planet broke before the Guard did!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Uskoro nam stiže nova sezona „Doctora Whoa”

Netko još to gleda.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Uskoro nam stiže nova sezona „Doctora Whoa”

 

Dr Who - Ncuti Gatwa. Ne. Zasto ne Japanac?

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Uskoro nam stiže nova sezona „Doctora Whoa”

capaldi JE doktor...... 

 

nakon pocetnog podilazenja mladjim generacijama sa onim femboy likovima (koji su se ipak pokazali simpaticnima i drzali show korektnim), capaldi je bio pun pogodak.

 

zamjeniti njega sa zenskom, crncem, dvofaznim, suko, trofaznim i inim je cisto woke sranje..... i kao takvo, doctor who je serija koja je zavrsila......

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
7 1 hvala 0
14 mjeseci
offline
Re: Uskoro nam stiže nova sezona „Doctora Whoa”
Damir22 kaže...

capaldi JE doktor...... 

 

nakon pocetnog podilazenja mladjim generacijama sa onim femboy likovima (koji su se ipak pokazali simpaticnima i drzali show korektnim), capaldi je bio pun pogodak.

 

zamjeniti njega sa zenskom, crncem, dvofaznim, suko, trofaznim i inim je cisto woke sranje..... i kao takvo, doctor who je serija koja je zavrsila......

 Doktor Tko je oduvijek bio sranje, nekad malo manje, nekad malo vise. To je serija za predskolsku djecu.

14 godina
offline
Re: Uskoro nam stiže nova sezona „Doctora Whoa”
Damir22 kaže...

capaldi JE doktor...... 

 

nakon pocetnog podilazenja mladjim generacijama sa onim femboy likovima (koji su se ipak pokazali simpaticnima i drzali show korektnim), capaldi je bio pun pogodak.

 

zamjeniti njega sa zenskom, crncem, dvofaznim, suko, trofaznim i inim je cisto woke sranje..... i kao takvo, doctor who je serija koja je zavrsila......

 

Meni je daleko najbolji doctor David Tennant. A pisac tih sezona (sa Tennantom kao doktorom) je Russel T Davis, koji se vraća sada u ovoj novoj sezoni, što mi jedino daje nadu da bi sezona mogla biti donekle zanimljiva (za razliku od ovih sezona sa ženom doktorom koje su bile predosadne).

 

Takođe se slažem sa prethodnim postom da je Doktor Who serijal sranje za djecu (nekad manje nekad više), ali opet ima neki šarm i posebnost zbog kojeg ga gledam i danas..

3 tjedna
offline
Re: Uskoro nam stiže nova sezona „Doctora Whoa”
iMik kaže...

Netko još to gleda.

 Netko je to ikada gledao?

8 godina
offline
Re: Uskoro nam stiže nova sezona „Doctora Whoa”
AFARON kaže...
Damir22 kaže...

capaldi JE doktor...... 

 

nakon pocetnog podilazenja mladjim generacijama sa onim femboy likovima (koji su se ipak pokazali simpaticnima i drzali show korektnim), capaldi je bio pun pogodak.

 

zamjeniti njega sa zenskom, crncem, dvofaznim, suko, trofaznim i inim je cisto woke sranje..... i kao takvo, doctor who je serija koja je zavrsila......

 

Meni je daleko najbolji doctor David Tennant. A pisac tih sezona (sa Tennantom kao doktorom) je Russel T Davis, koji se vraća sada u ovoj novoj sezoni, što mi jedino daje nadu da bi sezona mogla biti donekle zanimljiva (za razliku od ovih sezona sa ženom doktorom koje su bile predosadne).

 

Takođe se slažem sa prethodnim postom da je Doktor Who serijal sranje za djecu (nekad manje nekad više), ali opet ima neki šarm i posebnost zbog kojeg ga gledam i danas..

 to je ono sto kazem, tenant i smith su bili ono, kao, doktor za 21 stoljece, i korektno su nosili seriju. capaldi je klasa za sebe, ili nije,.jel,.ovisno o gledistu i misljenju, ali i on je svoj posao kvalitetno odradio.

 

ona zena nije. ne zato sto je zensko, ne zato sto doktor ne moze biti zensko, crnac, azijat, mulat, strumpf, svejedno je, vec zato sto je njena izvedba doktora daleko ispod svakog prihvatljivog prosjeka i granice.

 

da, za djecu, naravno, kao u biti i vecina tog sf/fantasya, ali, ni to nije problem, tko voli gledat ce, tko ne nece, problem je sto ljudi zele gledati doktora. a ne necije politicki/rasno/klasno izdrkavanje po svemu i svacemu....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice