X smanjio broj moderatora, Europskoj komisiji to s

poruka: 7
|
čitano: 1.323
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "X smanjio broj moderatora, Europskoj komisiji to s".
15 godina
offline
X smanjio broj moderatora, Europskoj komisiji to s

Cenzori se uzvrpoljili. Mrze slobodu misli i govora. I slobodu općenito (osim za sebe)

Idi i radi nešto korisno!
 
13 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: X smanjio broj moderatora, Europskoj komisiji
I meni smeta šta Cedevita više nije 1000 gr nego 900 gr za istu cijenu...pa zaludo meni... čokolada sa 100 gr došla na 75 gr...uskoro kupiš čokoladu i dobiješ samo fotografiju te čokolade
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
11 0 hvala 1
3 godine
suspendiran
offline
X smanjio broj moderatora, Europskoj komisiji to s

Europska komisija netransparentno naruči tri milijarde doza nepotrebnih i beskorisnih COVID cjepiva na račun poreznih obveznika -> nothing to see here

 

Privatna kompanija Twitter smanji broj moderatora za 20% kako bi nekako isplivali iz dugogodišnjih minusa -> KAKOOO MOLIMMMM????

 

Pa i KGB je bio suptilniji od tih elemenata. Doslovce Monty Python razina nekompetencije, neučinkovitosti i autogolova.

Ruhe im Puff
 
11 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
offline
X smanjio broj moderatora, Europskoj komisiji to s

Da ponovimo malo definciju totalitarizma:

 

https://enciklopedija.hr/clanak/totalitarizam

 

"totalitarizam (franc. totalitarisme, od totalitaire, od total < kasnolat. totalis: posvemašnji < lat. totus: sav), politički režim utemeljen na sveobuhvatnoj ideologiji i teroru koji kontrolira sva područja ljudskoga života." 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: X smanjio broj moderatora, Europskoj komisiji
Keso kaže...

Cenzori se uzvrpoljili. Mrze slobodu misli i govora. I slobodu općenito (osim za sebe)

 Ma nemoj tako, možeš slobodno govoriti doduše ako govoriš što ti oni kažu. 

15 godina
offline
Re: X smanjio broj moderatora, Europskoj komisiji
Cenzuriranje je odličan zadatak za umjetnu inteligenciju.
 
3 0 hvala 0
14 mjeseci
offline
X smanjio broj moderatora, Europskoj komisiji to s

I lokalne konzerve se uzvrpoljile, istekao im rok trajanja. Od stoljeca sedmog iste slogane ponavljaju od jubito i x doktora.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice