Android Market postaje Google Play

poruka: 18
|
čitano: 9.413
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android Market postaje Google Play".
14 godina
protjeran
offline
Android Market postaje Google Play

ima smisla.. dobar potez.

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android Market postaje Google Play
samo neka izbace bolju klijentsku aplikaciju. trenutno mi je prava muka skidati bilo koji program!
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
16 godina
offline
Android Market postaje Google Play

Pa to je genijalno! Vidi se zasto je Google vodeca svjetska kompanija.

 

Od sada je to tri marketa u jednom. Ne jedan, ne dva, nego TRI! Mozes kupovati aplikacije, knjige i muziku. I sve na jednom mjestu! Prava evolucija!

Bravo Google!

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
0 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android Market postaje Google Play
SupremeCommander kaže...

Pa to je genijalno! Vidi se zasto je Google vodeca svjetska kompanija.

 

Od sada je to tri marketa u jednom. Ne jedan, ne dva, nego TRI! Mozes kupovati aplikacije, knjige i muziku. I sve na jednom mjestu! Prava evolucija!

Bravo Google!

 

 

Ako ne koristiš kaj te briga i da ima sto usluga u jednoj.

ne trolaj bezveze .

a dobro su i napavili, zašto bi imao više aplikacija za kupovinu ak mogu sve u jednoj, i sve na jednoj stranici?

A ko veli da je evolucija? nitko.

hobi:moj-android.net
14 godina
neaktivan
offline
Android Market postaje Google Play

Meni se danas na SGS 2 pojavio, ta trgovina izgleda i dalje identićno android marketu samo je ikonica drugačija. Verzija je 3.4.6

Windows 8 Consumer Preview
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android Market postaje Google Play
nsoul kaže...
SupremeCommander kaže...

Pa to je genijalno! Vidi se zasto je Google vodeca svjetska kompanija.

 

Od sada je to tri marketa u jednom. Ne jedan, ne dva, nego TRI! Mozes kupovati aplikacije, knjige i muziku. I sve na jednom mjestu! Prava evolucija!

Bravo Google!

 

 

Ako ne koristiš kaj te briga i da ima sto usluga u jednoj.

ne trolaj bezveze .

a dobro su i napavili, zašto bi imao više aplikacija za kupovinu ak mogu sve u jednoj, i sve na jednoj stranici?

A ko veli da je evolucija? nitko.

Pa evolucija je, normalno da je...

- Psiho246
12 godina
offline
Android Market postaje Google Play

Ime prodaje proizvod...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Android Market postaje Google Play

i meni je dns dosel na SGII nista posebno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android Market postaje Google Play
Haha fuck it dead space i jos mnogo gluparija je 0,49$ :3
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: FoF I Westa I
13 godina
neaktivan
offline
Android Market postaje Google Play
Evo meni je danas došlo na htc senseation, neke aplikacije su im 50% snižene, ali koliko sam čuo cloud, kupovina filmova, knjiga i glazbe neće još raditi u hrvatskoj, samo kupovina aplikacija.
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android Market postaje Google Play
Cooler Master kaže...
Evo meni je danas došlo na htc senseation, neke aplikacije su im 50% snižene, ali koliko sam čuo cloud, kupovina filmova, knjiga i glazbe neće još raditi u hrvatskoj, samo kupovina aplikacija.

Ako koristiš market enabler (treba root) mislim da možeš kupovati, mada ja osobno nemam nikakvu potrebu za kupovinu filmova, knjiga i glazbe.

 

Ima i dosta aplikacija za 0,49$ (mizernih ~2kn) pa sam kupio neke.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android Market postaje Google Play

edit: nekako krivo napisao u krivu temu...

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2012 11:53 (Suddenly Psychotic).
16 godina
offline
Android Market postaje Google Play

Tek sam uzeo, pardon dobio, LG Optimus p990 - jeste vi imali problem s tim da Android Market/sada Google Play "ne prepoznaje uređaj" i ne dopušta nabavku aplikacija? Kada pokrenem Android Market aplikaciju prijavi samo error u konekciji, kada odem preko browsera i logujem se preko Gmaila, kaže da nemam registriran uređaj na accountu... Googlao sam nešto, ali mi nije jasan ni problem ni rješenje...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android Market postaje Google Play
rashomon kaže...

Tek sam uzeo, pardon dobio, LG Optimus p990 - jeste vi imali problem s tim da Android Market/sada Google Play "ne prepoznaje uređaj" i ne dopušta nabavku aplikacija? Kada pokrenem Android Market aplikaciju prijavi samo error u konekciji, kada odem preko browsera i logujem se preko Gmaila, kaže da nemam registriran uređaj na accountu... Googlao sam nešto, ali mi nije jasan ni problem ni rješenje...

Pa imas li account (gmail) kod googla? Ako je nov uredjaj prilikom prvog pokretanja si trebao dobiti opciju da otvoris novi account ili ukucas postojeci. Ili idi u opcije i pod "accounts&sync" dodaj svoj korisnicki racun koji imas kod googla. Ako nemas napravi. 

16 godina
offline
Android Market postaje Google Play

A naravno da imam.... Možda je neka početnička greška, ali nisam jedini...

 

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=14976

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android Market postaje Google Play

Pa imas li account (gmail) kod googla? Ako je nov uredjaj prilikom prvog pokretanja si trebao dobiti opciju da otvoris novi account ili ukucas postojeci. Ili idi u opcije i pod "accounts&sync" dodaj svoj korisnicki racun koji imas kod googla. Ako nemas napravi. 

Kupio sam novu xperiu arc s. Kod paljenja pitao me za google račun, imam 2. Unio sam primarni, ali kaže da lozinka i kor. ime nisu ispravni. Probao sam 20 puta. Tada sam ukucao podatke za drugi račun (kojeg skoro niti ne koristim) i primio je iz prve. Opera i standardni browser primaju primarni gmail account.

 

Može li se na mobu u google play-u ikako odjaviti sa postojećeg accounta i logirati sa novim?

Android pod Postavke - Računi i sinkronizaciju nudi opciju Dodaj račun, ali opet mi kaže da nije ispravno kor. ime i sifra.

U Google Playu na mobu postoji odabir Google računa, ponuđen mi je samo onaj na kojeg je trenutno logiran. Zašto Android nudi Dodaj novi račun i Izaberite Google račun

ako se ne može dodati Google račun? Može li se?

Hvala.

 

 

11 godina
offline
Re: Android Market postaje Google Play

Update-anjem na ICS uspješno se kreira i koristi još jedan google account.

15 godina
offline
Android Market postaje Google Play

bok ljudi

 

s kojim karticama mogu kupovati na google playu appove ili sto vec zelim?? posto paypal kao nacin placanja ne postoji... :(

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice