Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

poruka: 84
|
čitano: 12.174
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Samsung Galaxy Tab".
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

odična stvar

antonio
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

do 1000-1200kn bi bilo prihvatljivo za osnovnu verziju. sve više je previše

 

(utopija)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 17:47 (nixass).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Tab
za razliku od enormnih 10", ovih 7" je vec prihvatljivih dimenzija za jedno multimedijalno sredste unutar automobila, ali uocio sma jendu vleiku glupost... nema GPSa???!!! :(((

sve je ostalo savrseno, ali nedostatak GPSa ovaj uredjaj cini potpuno nepotrebnim :(((
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

Jos jedan u nizu promasaja da se dostigne nedostizno a to je Apple na svome putu da zagospodari svijetom u tome polju a i u svim ostalim segmentima.  Svi koji misle da se moze suprotstaviti njihovom novom linijom (predstavljenom jucer) se varaju.

Nije samo rijec o uredaju na kojem se vrte svi ti moguci servisi nego je rijec u podrsci svih tih uredaja koje predstavlja Apple.

Cijela linija proizvoda je fantasticna i zgaziti ce cijelu konkurenciju.

Pogledajte samo cijene dionica Apple ili RIM, Nokia itd.

Neusporedivo. Bravo Apple

Hrvatska ne daj se zavaravati ovim placenim propagandnim materijalom.

Kaj vrti taj Samsung?  Koja mu je to verzija, a koje verzije su vec na trzistu?  jesu li kompatibilne jedna sa drugim ha ha to je smjesno.

Pogledajte i sami kaj je buducnost ovdje

 

http://www.apple.com/apple-events/

 

 

 

 

 

 

Deva
Moj PC  
3 41 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab
tdevic kaže...

Jos jedan u nizu promasaja da se dostigne nedostizno a to je Apple na svome putu da zagospodari svijetom u tome polju a i u svim ostalim segmentima.  Svi koji misle da se moze suprotstaviti njihovom novom linijom (predstavljenom jucer) se varaju.

Nije samo rijec o uredaju na kojem se vrte svi ti moguci servisi nego je rijec u podrsci svih tih uredaja koje predstavlja Apple.

Cijela linija proizvoda je fantasticna i zgaziti ce cijelu konkurenciju.

Pogledajte samo cijene dionica Apple ili RIM, Nokia itd.

Neusporedivo. Bravo Apple

Hrvatska ne daj se zavaravati ovim placenim propagandnim materijalom.

Kaj vrti taj Samsung?  Koja mu je to verzija, a koje verzije su vec na trzistu?  jesu li kompatibilne jedna sa drugim ha ha to je smjesno.

Pogledajte i sami kaj je buducnost ovdje

 

http://www.apple.com/apple-events/

 

 

 

 

 

 

Sarkazam?

http://redfoxyhead.blogspot.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

Real world ... real world ... a ne BS

 

Gledaj video pa bus videl i sam.

 

Deva
14 godina
protjeran
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

Ne doživljavam ovo, ma ni pod razno, premali je da bude tablet 7" wtf, a opet prevelik je za nositi u džepu (ajde molim te, tko će se uopće razgovarat sa tom ciglom). Netko je već spomenuo da nema GPS, mislim ono wtf^2. iPad je ovdje u prednosti, sve ispod 9" je premalo, ako je tablet onda nek bude pravi tablet, a ne neki tamo kvazi smartphone/tablet.

bolje haker nego šljaker
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

Da premali ekran. I mislim da baš nema nekih pre velikih šansi protiv iPada. Sad je na redu HP i webOS. E to se očekuje.

I'm soo SERIAL
 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

Kako se nitko od svih tih silnih proizvođača nije sjetio uzeti neki smartphone i staviti mu veći ekran, mikrofon i zvučnik maknuti i umjesto toga rabiti žične ili bežične slušalice. Kvragu,zar je toliko teško uzeti Snapdragon i prikeljiti mu 10'' ekran? Imao bi i GPS,WiFi,4g,kameru od 8 MPx..... 

Ili najjeftinija moguća koncepcija-uzmeš netbook,makneš tipkovnicu i ekran,na mjesto tipkovnice staviš touchscreen i dobiješ najjeftiniju moguću izvedbu. Cijena prosječnog netbooka je 2500 kn minus tipkovnica,dio kučišta,touchpad,Windowsi jednako 1200-1500 kn. Ta-dam!!

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab
TranceMight kaže...
za razliku od enormnih 10", ovih 7" je vec prihvatljivih dimenzija za jedno multimedijalno sredste unutar automobila, ali uocio sma jendu vleiku glupost... nema GPSa???!!! :(((

sve je ostalo savrseno, ali nedostatak GPSa ovaj uredjaj cini potpuno nepotrebnim :(((

  enormnih?ja cijelo vrijeme čekam na neki uređaj koji ima velike dimenzije od 10-13 inča,što će mi pišljivih 7" pokraj 4" smartphonea,ovaj uređaj je po meni samo PMP,tablet bi trebao biti ne samo veći,nego i jači po svemu,a ne na istoj razini,je čekam na folio 100,jedini tablet koji stvarno ima potencijala,moja nokia n900 je jača od toga i ima ljepši UI do toga malo iOS malo android touchwiza

 

A što se tiče GPSa slažem se

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 18:29 (crovalentin).
16 godina
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab
crovalentin kaže...
TranceMight kaže...
za razliku od enormnih 10", ovih 7" je vec prihvatljivih dimenzija za jedno multimedijalno sredste unutar automobila, ali uocio sma jendu vleiku glupost... nema GPSa???!!! :(((

sve je ostalo savrseno, ali nedostatak GPSa ovaj uredjaj cini potpuno nepotrebnim :(((

  enormnih?ja cijelo vrijeme čekam na neki uređaj koji ima velike dimenzije od 10-13 inča,što će mi pišljivih 7" pokraj 4" smartphonea,ovaj uređaj je po meni samo PMP,tablet bi trebao biti ne samo veći,nego i jači po svemu,a ne na istoj razini,je čekam na folio 100,jedini tablet koji stvarno ima potencijala,moja nokia n900 je jača od toga i ima ljepši UI do toga malo iOS malo android touchwiza

 

A što se tiče GPSa slažem se

Uređaj ima GPS, ponavljam IMA GPS, uređaj ima dvije kamere, uređaj ima SDcard utor, upola je lakši, vrti Flash... uostalom prije nego se izlajete sa WTF izjavama i ostali se počnu na slijepo slagati s tim pogledajte http://www.androidcentral.com/samsung-galaxy-tab-hands-video i osim teksta i videa gdje se vidi kako to fino radi u praksi obratite pažnju i na priložene linkove sa direktnim usporedbama sa iPad-om.

Meni se uređaj izuzetno sviđa i čini mi se izuzetno praktičan, Apple će i govno prodati ako je na njemu Apple znak ali svejedno ne mora se sve nužno direktno uspoređivati sa iPad-om jer je ovo uređaj koji možda neće imati svoje zagrižene fanatike ali će sigurno imati svoju publiku, a najavljene su različite varijacije uređaja pa tako i one sa većim ekranom tako da ako Vam je premali moći ćete si kupit veći za razliku od onog što imate u gaćama ;). 

16 godina
protjeran
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

ne mogu shvatiti da proizvođači nisu u stanju provesti neku recimo anketu o željama i POTREBAMA kupaca ?!

 

trebam tablet a nije mudrost,danas kada se ide na mjesec i u pm napraviti neki komad plastike ili aluminija koji ima:

gps,wi fi,3g,dvije kamerice,usb utor dobru bateriju(ili dvije),i mogućnost instalacije OS- PO IZBORU !! 

meni ne treba nikakav tablet koji nema windowse. ne da sam zaljubljen u billa nego trebam windowse. i ne mogu shvatiti više ništa.

10 inch ekran je valjda opće prihvaćen i svakako je jasno da ne valja ni manje ni veće. eto taj samsung,pogledajte slike dolje. 

ne ide u džep,telefonirati je u najmanju ruku smiješno. imam slično smeće-blackberry i NE KORISTIM ga ! premali je za net i tipkanje,preglup za sve,a nema wlan ,slabo aplikacija koje mi trebaju,zastario os... 

sada da kupim novo smeće od 5000 kn samo zbog surfanja ? ne hvala. čekati ću vječno ili koristiti dobri stari laptop 

Z
14 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

a zakaj na primjer trebas Windowse?

1 imas open office

2 imas Zoho office

3 imas Microsoft office Live

4 imas Google Docs

 

kaj na primjer trebas a da ima samo na MS Office - bas me zanima

 

koju app trebas a da imaju samo windowsi ... ili bolje receno koju app trebas a da to nije MS iskopirao od nekog drugog ha ha ...

 

 

Deva
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 20:02 (tdevic).
13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

e ja vas stvarno ne razumijem, vi očekujete da će vam neko za badava dati nešto, ovo vam ne ide ispod 3,5k, sigurno ste mislili ako nije od apple da će cijena biti upola manja (od ipada), a ima još mnoštvo korisnih stvari na njemu

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

Da možeš prikačit brdo raznih vanjskih uređaja po potrebi - koji su kompatibilni sa Windowsima a nisu i vjerovatno neće biti sa Appleovim ili kojim drugim OSom - ne da moraš opet vuči i laptop sa sobom za to.

...And then You will die,when Your ideals You deny...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

ustvari Apollo cijena bi i mogla biti manja ali investitori trebaju nekaj zaraditi po dionici ...

ha ha

 

Deva
14 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

za sve vec ima app u apple store ... ne treba ti nis

Deva
16 godina
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

Tooo napokon kompletan uređaj koji podržava i Flash pa nema problema sa pregledom weba.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab
tdevic kaže...

a zakaj na primjer trebas Windowse?

1 imas open office

2 imas Zoho office

3 imas Microsoft office Live

4 imas Google Docs

 

kaj na primjer trebas a da ima samo na MS Office - bas me zanima

 

koju app trebas a da imaju samo windowsi ... ili bolje receno koju app trebas a da to nije MS iskopirao od nekog drugog ha ha ...

 

 

Kakve  veze imaju windowsi i office? Ti se pomalo gubis. Laprdas bezevez i samo pokazujes da si zaludjenik applea i da ne vidis nista druugo sto je ok ali nemoj pricati drugima da su i oni takvi. Idi ljubi sliku steve, ritualno mu prinesi zrtvu ali pusti ostale da smatraju da si blesav.

:)
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 20:45 (logic).
15 godina
protjeran
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab
tdevic kaže...

za sve vec ima app u apple store ... ne treba ti nis

nema catiu, autocad, sinumerik itd itd itd

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

Dečki, čemu svađa? Valjda ćete u moru uređaja koji dolaze svaki naći nešto za sebe. Zbog toga je i konkurencija zdrava stvar-puno različitih uređaja po (jednog dana) prihvatljivim cijenama. Ovi pioniri koji su se pojavili u početku neće zabilježiti svoj tržišni uspjeh zbog previsokih cijena i loših performansi. A za 2-3 godine tablet će postati nezamjenjiv poput mobitela. Nadam se da će jednog dana tableti zamijeniti bilježnice i knjige u školama.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

ma možemo mi pričati ovo i ono,, al ipak je samo jedan car, sve drugo je pokušaj kopiranja,,al neka ih bar će jedni druge tjerati naprijed i možda izbacivati jeftinije uređaje

 

http://events.apple.com.edgesuite.net/1009qpeijrfn/event/index.html

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab
tdevic kaže...

Da uvazeni strucnjak iz Banja Luke je potpuno u pravu.  Samo laprdam.  ha ha

Nego nisam te nis pital ... pa ne drljaj bez veze OK.

Samo se sramotis - jednog dana kad ti djeca vide kaj si nasro na Internetu bude ih sram.

Moj post nije bio za tebe, a ako bas hoce komentirati onda procitaj post od pocetka.  Ponasas se sirovo.

Apple je 10 godina ispred svh i svaka nova prezentacija to potvrdi.  Na zalost ti nisi nikad nit' cuo nit' vidio niti jedan njihov proizvod.  Zalosno.

Budes shvatio jednog dana.

Ne budem se vise prepucavo sa tobom jer si ispod svakog nivoa.

 

  kao prvo,apple nije 10 godina ispred svih,TO svaka prezentacija potvdi,samo to zna dobro prezentirati pa idioti kao ti na to padate,front-facing camera,wow,nokia to ima još od n70(2006),quickoffice(nokia),prva kamera u mobitelu(sony ericsson),pravi multitasking(nokijin symbian od 2002),da ne govorim o standardima poput flasha i silverlighta koji su postavili microsoft i adobe,a apple gura HTML5 zato što anemični hardver iPhonea i iPada to ne može izdržati

 

A i osim toga,iPad nije po mom mišljenju jedan tablet,samo iPhone na steroidima,tablet bi trebao biti bolji od mobitela u svakom pogledu,a ne imati nešto veći touchscreen a hardver je isti(moja n900 dere ipad kao ništa),i naravno smatram da je 7" besmisleno,zato ja čekam   na toshibu folio 100

 

ah da i još nešto,open office & co su super ali se nažalost jednostavno ne mogu mjeriti sa ms officeom koji postavlja zlatne standarde za takve programe

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 21:54 (crovalentin).
 
5 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

Stvarno ljudi, čemu svađa. Ne vidim poantu u tome. Ja ću pstiti da se stvari razviju, i da idu svojim tokom. Kao što sam rekao, da me trenutno najviše zanima HP-ov tablet i ostatak Android branše. iPad trenutno vodi utrku jer je jedini kompletan uređaj na tržištu. A i iza njega stoji veliko ime. I neznam jeste li primjetili u mnogo popularnih novih spotva se pojavljuje baš ovaj tablet. Čudno? Nebih rekao, samo dobar marketing. Ali opet. Mislim da mi trenutno tablet nije potreban. Kad ću ga trebat kupit ću ga. A do tada ću pratit razvijanje događaja iz siguren udaljenosti.

I'm soo SERIAL
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab
tdevic kaže...

 Samo laprdam.  ha ha

Upravo tako i samo se sramotiš bzvz.

 

One Note i Project mi prvi padaju na pamet.

iPad je jedna velika igračka i ništa više. Za iole ozbiljniji rad mu fali stylus (da, ne bi vjerovo kad trebaš nešto napraviti, skicirati, napisati nešto, brainstormat i ostalo - stylus je must have).

 

Ne znam kako ovaj Galaxy stoji s tim načinom unosa, ali, iz osobnog iskustva mogu reći, da ukoliko ciljaju na poslovni segment bez stylusa nek ni ne pomišljaju na išta.

Every hole is a goal!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

Mislim da svi dobro znao da ni iPhone ne podržava stylus. Ali sve jedno ljudi proglašavaju taj touch, najboljim. Čudno.
Mada sam na tvojoj strani.

I'm soo SERIAL
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab
ManBearPig kaže...

Stvarno ljudi, čemu svađa. Ne vidim poantu u tome. Ja ću pstiti da se stvari razviju, i da idu svojim tokom. Kao što sam rekao, da me trenutno najviše zanima HP-ov tablet i ostatak Android branše. iPad trenutno vodi utrku jer je jedini kompletan uređaj na tržištu. A i iza njega stoji veliko ime. I neznam jeste li primjetili u mnogo popularnih novih spotva se pojavljuje baš ovaj tablet. Čudno? Nebih rekao, samo dobar marketing. Ali opet. Mislim da mi trenutno tablet nije potreban. Kad ću ga trebat kupit ću ga. A do tada ću pratit razvijanje događaja iz siguren udaljenosti.

Ova boldana izjava ti stvarno nije na mjestu jer niti jedan appleov proizvod nije kompletan a pogotovo to nije ipad. Mnogo mobitela su kompletniji "tablet" od ipada.

 

Jedino sto si dobro rekao je da iza njega stoji veliko ime. A to ime dobrom djelu ljudi, kojima je mozak dobro opran, automatski cini taj proizvod veoma cool a onda automatski ako ga imas i korisits si i ti cool. Tako da tu nema niceka "cudnog". Takav marketing nije izmislio stevo ali ga vrhunski kopira i iskoristava kao nitko do sada. Pa ipak mu je najjaca izjava da ako si dobar imas svoje ideje a ako si vrhunski krades tude.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 22:14 (konjRR).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab
konjRR kaže...
ManBearPig kaže...

Stvarno ljudi, čemu svađa. Ne vidim poantu u tome. Ja ću pstiti da se stvari razviju, i da idu svojim tokom. Kao što sam rekao, da me trenutno najviše zanima HP-ov tablet i ostatak Android branše. iPad trenutno vodi utrku jer je jedini kompletan uređaj na tržištu. A i iza njega stoji veliko ime. I neznam jeste li primjetili u mnogo popularnih novih spotva se pojavljuje baš ovaj tablet. Čudno? Nebih rekao, samo dobar marketing. Ali opet. Mislim da mi trenutno tablet nije potreban. Kad ću ga trebat kupit ću ga. A do tada ću pratit razvijanje događaja iz siguren udaljenosti.

Ova boldana izjava ti stvarno nije na mjestu jer niti jedan appleov proizvod nije kompletan a pogotovo to nije ipad. Mnogo mobitela su kompletniji "tablet" od ipada.

 

Jedino sto si dobro rekao je da iza njega stoji veliko ime. A to ime dobrom djelu ljudi, kojima je mozak dobro opran, automatski cini taj proizvod veoma cool a onda automatski ako ga imas i korisits si i ti cool. Tako da tu nema niceka "cudnog". Takav marketing nije izmislio stevo ali ga vrhunski kopira i iskoristava kao nitko do sada. Pa ipak mu je najjaca izjava da ako si dobar imas svoje ideje a ako si vrhunski krades tude.

Ma znam da nije. Ali ljudi bulje u njega ko telad u šarena vrata. Ali marketing im je vrhunski. Ako računamo brojke. I da danas sam gledao one keynotove koje je neka osoba ovdje postala (ne sjećam se imena, žao mi je) i stvar kojami je najviše upala u oko su silni sljedbenici koji su 5 miuta neumorno pljeskali. 100 ljudi 100 čudi
Mada ne mislim da su svi Applovi uređaji loši. ac je klasa za sebe.

I'm soo SERIAL
16 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab
tdevic kaže...

Da uvazeni strucnjak iz Banja Luke je potpuno u pravu.  Samo laprdam.  ha ha

Nego nisam te nis pital ... pa ne drljaj bez veze OK.

Samo se sramotis - jednog dana kad ti djeca vide kaj si nasro na Internetu bude ih sram.

Moj post nije bio za tebe, a ako bas hoce komentirati onda procitaj post od pocetka.  Ponasas se sirovo.

Apple je 10 godina ispred svh i svaka nova prezentacija to potvrdi.  Na zalost ti nisi nikad nit' cuo nit' vidio niti jedan njihov proizvod.  Zalosno.

Budes shvatio jednog dana.

Ne budem se vise prepucavo sa tobom jer si ispod svakog nivoa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Treba li ovo uopste komentarisati ;)

:)
Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Isprobali smo Samsung Galaxy Tab

Ima jedan izreka - kad pametan šuti - budala vlada - inaće ja imam Apple kući i tvrdit da je Apple 10 god ispred konkurencije je glupost epskog karaktera :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice