Call Of Duty: Advanced Warfare

poruka: 401
|
čitano: 62.078
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Previse se loših karakteristika skuplja u serijalu iz godine u godinu. Osobno mi je najbolji COD bio COD4 pa odma nakon njega BO, nakon toga je krenuo nagli pad sve do sada. S originalnim black opsom dolaze predominantni killstreakovi koji sami mogu rijesiti partiju, isto tako dolazi malo bolji balans oruzja i solidne mape, s mw3 krece trend loših mapa i katastrofican balans oruzja, isto tako i svima nama drag/mrzak quickscoping i pocetak dizanja satora za kampiranje, s mw3 kompetativni cod je na klimavin nogama. BO2 i MLG rade ogroman korak naprijed i uvode League play mod za sve i svakog i naravno skill based matchmaking( koji vise manje kvalitetno sortira igrace), ali i dalje su to OP killstreakovi, prebrutalni equipmenti(C4, betty itd) i loš balans oružja. Sve je bilo pripremljeno za otvaranje vrata kompetativnog coda i ne profi igracima i tada oni izbace ispljuvak poput Ghostsa, bez League playa, katastrofalne mape, nikad laksi quickscope, shotguni sa rangeon poput assault riflea i rof om poput pistolja i bez dedi servera(??? Molim). U pranje love brojin dlc-ima necu ulaziti.

Od sljedeceg coda ocekujem redom

 

1. DEDI SERVERE!!

2. BOLJE MAPE(ako nemate inspiraciju dajte nam remakeove starih mapa)

3. Balans oruzja, Hardscope only snajpanje, potpuno izbacivanje shotguna

4. Balans killstreakova

5. LEAGUE PLAY

6. NO UAV

 

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare
Dr.Feel kaže...

Nemaš šta provocirati...Najbolji FPS Multiplayer ikada od COD1 (cak i ovo smece Ghosts najjaci competitive fps), pa cemu izmisljati toplu, nemoze bolje od najboljega (za MP samo pricam).

lol

 

nope

16 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Ma to je COD i kao svake godine imati če najviše prodanih primjeraka, a što se tiče stalne aktivnosti igrača mogu reći samo da se BF3 još uvjek igra više od bilo kojeg novijeg COD.

 

To što je prodan u više primjeraka ne znači ništa kada je ostavio igračima gorak okus. Samo pogledate steam statistike za COD igre gdje se vidi da se od novijih najviše igra BO2, dok na Xfire COD 4 igrača ima skoro duplo više.

 

 

 

''It's not broken, It's a game feature''
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Ovaj izgleda kao još jedna losa kopija coda,bolje da su taj engine probali iskoristit na nekoj radnji u II. sv. ratu siguran sam da bi bilo bolje nego neka ovakva sci-fi odjela,oruzja i ti neki izmišljeni ratovi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Dr.Feel kaže...

Nemaš šta provocirati...Najbolji FPS Multiplayer ikada od COD1 (cak i ovo smece Ghosts najjaci competitive fps), pa cemu izmisljati toplu, nemoze bolje od najboljega (za MP samo pricam).

COD 2 majka cod-ova. 3+k lijepih sati utrošeno na njega {#}

Igrao sam COD2 od 2005-8 competitive :D (xeqte, hynix, gumi,uplink, roa, md...good times). Daleko najbolji cod ikada.

13 godina
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare
Dr.Feel kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Dr.Feel kaže...

Nemaš šta provocirati...Najbolji FPS Multiplayer ikada od COD1 (cak i ovo smece Ghosts najjaci competitive fps), pa cemu izmisljati toplu, nemoze bolje od najboljega (za MP samo pricam).

COD 2 majka cod-ova. 3+k lijepih sati utrošeno na njega {#}

Igrao sam COD2 od 2005-8 competitive :D (xeqte, hynix, gumi,uplink, roa, md...good times). Daleko najbolji cod ikada.

Moj ulazak u serijal je bio COD:UO, rifle only, mape harbor, carentan i railyard. Tu su se poznavali junaci, a greške se nisu praštale. Nikakav spray and pray kakav viđamo danas na COD MP serverima. Uz COD:UO, dodao bih još COD2 i COD4 kao pravi istinski call of duty nastavci. Sve ostalo je njesra. 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
14 godina
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare
Dr.Feel kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Dr.Feel kaže...

Nemaš šta provocirati...Najbolji FPS Multiplayer ikada od COD1 (cak i ovo smece Ghosts najjaci competitive fps), pa cemu izmisljati toplu, nemoze bolje od najboljega (za MP samo pricam).

COD 2 majka cod-ova. 3+k lijepih sati utrošeno na njega {#}

Igrao sam COD2 od 2005-8 competitive :D (xeqte, hynix, gumi,uplink, roa, md...good times). Daleko najbolji cod ikada.

gumi-a se sjećam {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
16 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

@quicker

 

koji ti je nick bio u COD:UO?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare

eddy_cro, kasnije samo eddy.

 

klanovi IRA, Tartan army [TA], reaperz... bilo ih je još, nemogu se više sjetiti {#} 

 

 

Nemrem se ulogirati u svoj xfire acc, zaboravio sam šifru {#} Imao sam hrpu screenova. Ali sada listam malo popis klanova, kako me nostalgija šora, sjećam se WNx, mugs, BPUK, rElite, UKFF i k7 klana koji je tada bio najjači. Govorimo o vremenu od prije 10-11 godina, dok sam još u srednju išao. To su bila vremena. Znalo se tko je tko, znali su se jaki igrači, slabi, cheateri. Nema reportanja, nitko nije htio igrat sa tobom ako si bio cheater. Nije bilo toliko igrača online, svi smo bili povezani, toga danas nema {#}

 

 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.5.2014 18:05 (quickr).
16 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Ne sjecam se tog nicka, uglavnom sam igrao na bosanskom rifle only serveru. Nick mi je bAKa.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare

Nisam nikad igrao na domaćim serverima. Uglavnom engleskim (zbog klanova) ili njemačkim (zbog dobrog pinga). 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare
quickr kaže...
Dr.Feel kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Dr.Feel kaže...

Nemaš šta provocirati...Najbolji FPS Multiplayer ikada od COD1 (cak i ovo smece Ghosts najjaci competitive fps), pa cemu izmisljati toplu, nemoze bolje od najboljega (za MP samo pricam).

COD 2 majka cod-ova. 3+k lijepih sati utrošeno na njega {#}

Igrao sam COD2 od 2005-8 competitive :D (xeqte, hynix, gumi,uplink, roa, md...good times). Daleko najbolji cod ikada.

Moj ulazak u serijal je bio COD:UO, rifle only, mape harbor, carentan i railyard. Tu su se poznavali junaci, a greške se nisu praštale. Nikakav spray and pray kakav viđamo danas na COD MP serverima. Uz COD:UO, dodao bih još COD2 i COD4 kao pravi istinski call of duty nastavci. Sve ostalo je njesra. 

Potpuno se slažem. S time da je CoD4 jedino valjao s promodom ili hc promodom. Ove gluposti s airstrikeovima, kill strikeovima, legalnim wallhackovima, perkovima i što ja znam ćime sve ne, su potpuno uništili CoD ime.

Iako šanse da se dogodi su nikakve, dan danas se nadam da će jednog dana napraviti CoD po uzoru na CoD/CoD2 nastavake.

 

10 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Izasao je SP gameplay...Uzas,uzas, uzas...Sve veci naglasak na tim modernim stvarima, perkovima, streakovima, a potreban skill za igricu svake godine je sve manji. Ostajem na cod2, cod4 i BO2.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Pa ovo nije cod nego novi titanfall :facepalm

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare
Sa ghostom su ga usrali a ja budala pljunuo 550kn za njega. E sa ovim necu napravit tu gresku. Cod2 najbolja igra ikad. Bio bi red sa naprave neku postenu igru sa WWII tematikom e to bi bio pun pogodak mislim da je svima dosadio ovaj moderan stih.
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Pa ovo nije cod nego novi titanfall :facepalm

 

Naprave COD koji izgleda ko predhodnici OMG OMG KOJE SMECE UVIJEK ISTO , naprave nesto malo drugacije OMG OMG KOJE SMECE OVO NIJE COD VISE fakat ste smijesni imam osjecaj da sta god naprave sa tim serijalom uvijek ce ga ljudi mrziti just for the sake of it.

twice the pride double the fall
11 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare
Ja ga ne mrzim. Mislis da bi igrao svaki nastavak da ga mrzim? Igram od prvog nastavka. Al 100ljudi 100cudi nemeeju napravit sa svakome odgovara i to bude uvjek tak.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare
dad0r kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Pa ovo nije cod nego novi titanfall :facepalm

 

Naprave COD koji izgleda ko predhodnici OMG OMG KOJE SMECE UVIJEK ISTO , naprave nesto malo drugacije OMG OMG KOJE SMECE OVO NIJE COD VISE fakat ste smijesni imam osjecaj da sta god naprave sa tim serijalom uvijek ce ga ljudi mrziti just for the sake of it.

Postoje ljudi koji su igrali natjecateljski COD od samih pocetaka serijala i koji svake godine zele bolju igru u smislu skilla (ne zanimaju nas perkovi, streakovi,inovacije glupe itd) i takvi ljudi vecinom pljuju svake godine po serijalu jer je pravi skill (da mozes reci da si bolji od nekoga umro nakon cod4). S druge strane postoje ljudi koji igraju casual, nisu bas pretjerano dobri u igri (nesto poput tebe sudeci po tvom postu) i njih zanima sve sto nema veze sa skillom (poput novih oruzja, perkova, streakova kojima beba od 2 godine moze ubiti nekoga). Zato se nemoj cuditi kada netko pljuje po serijalu jer svatko zahtijeva nesto drugo...

14 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Official Call of Duty®: Advanced Warfare - "Induction" Gameplay Video

Official Call of Duty®: Advanced Warfare - Advanced Arsenal Pre-Order Bonus Trailer

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2014 14:25 (Asterix).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare
Dr.Feel kaže...
dad0r kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Pa ovo nije cod nego novi titanfall :facepalm

 

Naprave COD koji izgleda ko predhodnici OMG OMG KOJE SMECE UVIJEK ISTO , naprave nesto malo drugacije OMG OMG KOJE SMECE OVO NIJE COD VISE fakat ste smijesni imam osjecaj da sta god naprave sa tim serijalom uvijek ce ga ljudi mrziti just for the sake of it.

Postoje ljudi koji su igrali natjecateljski COD od samih pocetaka serijala i koji svake godine zele bolju igru u smislu skilla (ne zanimaju nas perkovi, streakovi,inovacije glupe itd) i takvi ljudi vecinom pljuju svake godine po serijalu jer je pravi skill (da mozes reci da si bolji od nekoga umro nakon cod4). S druge strane postoje ljudi koji igraju casual, nisu bas pretjerano dobri u igri (nesto poput tebe sudeci po tvom postu) i njih zanima sve sto nema veze sa skillom (poput novih oruzja, perkova, streakova kojima beba od 2 godine moze ubiti nekoga). Zato se nemoj cuditi kada netko pljuje po serijalu jer svatko zahtijeva nesto drugo...

 

Kako ste dosadni svi vi wannabe 1337 sa vasim zakljucima ja sam u postu napisal generalno misljenje kakvo vlada oko COD-a pogotovo na ovom forumu a niti rijeci oko balansa bilo cekga ili gameplay-a jer mi se zivo j*be i odma se nade neki uber pro daj molim te citaj sta pise a ne sta ti zelis da pise.

 

Nisam ti ja neki casual balvac kako ti kazes ne pretjerano dobar posto sam igral CS od prve bete preko svih moguich online liga i turnira do WCG-a i ESWC-a tako da itekako znam kaj znaci kompetitvno igrati i poserem ti se na sve komeptitvne FPS-e osim CS-a koji i dan danas u ovom noob-friendly CS:GO smecu jos uvijek bolji od bilo koje konkurencije.

I da ti objasnim jos nesto , ako netko igra nesto casual ne znaci da nije dobar u tome imas puno ljudi koji su itekako skillful u nekim FPS-ima i igraju casual  npr. nesto tipa MM u CS:GO ili tu i tam koji mix jer iz bilo kojeg razloga ne zele igrati ozbiljnije zato prestatnite mijesati pojmove , biti casual u necemu ne znaci biti los/noob ili tome sl.

 

Kao sto rekoh sta god naprave od COD-a uvijek se sere samo da se sere i onda jos takvi ko ti koji misle zato jer su igrali COD2/4 misle da su Boga za bradu primili i kenjaju sa svoje 1337 planine i nikako da shvatite da se j*be njima i da idu casual pristupom jer od toga ima najvise zarade a sve ostalo je sporedno i stvarno bi vam svima bilo lakse kad biste to vec jednom to shvatili.

 

Zlatno doba FPS-a je odavno zavrsilo , dani kad je trebalo (puno) vise mozga od bilo cega drugoga su povijest absolutno svi FPS-i danas koji se igraju i komeptitivno su poglupljeni na nekin nacin ili su napravljeni za casual stil igranja i samim time je leraning curve i skill gap puno manji nego ikad.

 

 

 

twice the pride double the fall
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Ovo je prvi cod dosad da mi se zapravo svida. Veoma doro izgleda ovaj single player. Jedva cekam neki multiplayer video.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

BONUS ZA PREODER

http://www.computerandvideogames.com/467272/call-of-duty-advanced-warfare-pre-order-bonuses-revealed-in-new-trailer/

 

-neki advance ammo pack (oruzje na energiju koji ti teoretski daje neogranicenu kolicinu municije)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

@Crimxan

 

Moja avantura s CODom je stala s petim nastavkom tj. World at war-om, tu sam pretežito igrao odličan zombie mod koji je bio glavna odlika tog nastavka te zadnji COD u kojem su DLC jos bili BESPLATNI, sponzori bi bili (Intel ili Nvidia), a onda su se sjetili ajmo i to naplaćivat eheheh.

Epskog cod2 i cod4 ću se uvijek sjećat, svaki novi klinjo koji proba neki od novih codova bi obavezno morao odigrat ta 2 legendarna naslova.

I naravno ne treba zaboravit jedinicu i United Offensive.

BF3, BF4: [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2014 22:30 (pamark).
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

 

Podsjeca me na UT2004 i izgleda kao prvi cod koji bi mozda bio fun za igrati od cetvorke, hmm.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Još jedan COD u nizu koji propustam i nadam se da ce Treyarch spasiti serijal sljedece godine...Jednom riječju UŽAS.

 

EDIT: evo malo gameplaya

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 21:22 (Dr.Feel).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Ovo je kao nastavak Titanfalla lol

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

A naglasili su developeri da se igrica počela raditi prije 3 godine (točnije mjesec dana prije izlaska MW3) dok se Titanfall počeo raditi dvije godine nakon toga, tako da price da kopiraju Titanfall padaju u vodu...

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Ne sviđa mi se nimalo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Meni ovo na ništa ne liči, to skakanje će bit pain in the ass.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice