Titan quest 2

poruka: 9
|
čitano: 2.509
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Titan quest 2

Sedamnaest godina kasnije imamo nastavak.

 

 

Tko igra? 

 

Prvi dio je bio odličan, neke stvari kojih se i danas sjećam su fora mitiloški neprijatelji, u to vijeme napredan dual spec, hrpa mogućih buildova, fizika udariš nekog i ak si jak on odleti ko lutka.

 

 

Dirty dosen
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2023 21:18 (Pislje).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Titan quest 2

Ja ću ovo kupiti sigurno. Igrao sam razne ARPG igre kroz godine, ali Titan Quest je za mene sam vrh. Jedva čekam.

 

TITAN QUEST II STEAM

 

GLAVNA WEB STRANICA IGRE

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2023 21:42 (Korny1603987).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Titan quest 2
Jedva cekam da izadje , nadam se jos ove godine
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Titan quest 2
Kupujem skoro sigurno. Meni uz D2 najdraži arpg.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Titan quest 2
Au! Ovom se veselim plaho!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Titan quest 2

Uff i meni to jedan od najboljih hack and slash RPG-a, iako s obzirom na sve ne bi me čudilo da mi bude kao i sa diablom novim , puno očekivanja, a na kraju bude meh, samo prosječan hack and slash kao i sve novo što izlazi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Titan quest 2
lobotomac90 kaže...

Uff i meni to jedan od najboljih hack and slash RPG-a, iako s obzirom na sve ne bi me čudilo da mi bude kao i sa diablom novim , puno očekivanja, a na kraju bude meh, samo prosječan hack and slash kao i sve novo što izlazi. 

 A jbg, stari smo . Samo se nadam da neće pokušavati biti nekakav polu MMO ko što je probao Blizzard. A i nisam baš informiran nešto, radi li ovo ista ekipa?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Titan quest 2

Eh... nije Crate Entertainment, znas da to nece bit Titan Quest2 vec sam ime.

A, mozda...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Titan quest 2
Hexfire kaže...
lobotomac90 kaže...

Uff i meni to jedan od najboljih hack and slash RPG-a, iako s obzirom na sve ne bi me čudilo da mi bude kao i sa diablom novim , puno očekivanja, a na kraju bude meh, samo prosječan hack and slash kao i sve novo što izlazi. 

 A jbg, stari smo . Samo se nadam da neće pokušavati biti nekakav polu MMO ko što je probao Blizzard. A i nisam baš informiran nešto, radi li ovo ista ekipa?

 

Ima i tu nešto, iako se non stop tješim da nema nikakvih novina u igrama koje bi me zakucale satima za stolicu kao nekada, a s druge strane kako da ih i bude nakon 20 godina gaminga 

Diablo 4 me bio najavama naoštrio, a nisam ga upalio preko 10 dana,ulupao sam tek 50 sati u igru, jednostavno mi se neda.

Nadam se da Titan Quest ponudti nešto što će me zadržati, ali čisto sumnjam, no bumo vidjeli, probam ga sigurno. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2023 18:12 (lobotomac90).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice