Eon Tv - postavke slike

poruka: 2
|
čitano: 3.795
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Eon Tv - postavke slike

Pozdrav.

 

 

 

Imam dva vrlo vjerojatno priglupa pitanja,a li ako ima neko volje i želje nek mi odgovori. Bio bi mu zahvalan.

 

  1. Da li ima kakve razlike u postavkama Eon Boxa stavljanje slike u 4k60hz ili da ostane na 1080p60hz?

 

Tv koji koristim je 4k.

 

 

 

  1. Da li je do Eon boxa ili do Hdmi kabla problem jer u picture modu mogu staviti sve osim Smart HDR-a? Smart HDR ne mogu odabrati. Svugdje drugdje radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Eon Tv - postavke slike
DenisRodman kaže...

Pozdrav.

 

 

 

Imam dva vrlo vjerojatno priglupa pitanja,a li ako ima neko volje i želje nek mi odgovori. Bio bi mu zahvalan.

 

  1. Da li ima kakve razlike u postavkama Eon Boxa stavljanje slike u 4k60hz ili da ostane na 1080p60hz?

 

Tv koji koristim je 4k.

 

 

 

  1. Da li je do Eon boxa ili do Hdmi kabla problem jer u picture modu mogu staviti sve osim Smart HDR-a? Smart HDR ne mogu odabrati. Svugdje drugdje radi

 Evo odgovora:

 

1) Mislim da nema razlike, no probaj staviti 4K, neki kažu da je bolje ostaviti na FHD, pa da TV upscaleuje na 4K jer očigledno neki TV-ovi imaju bolji upscale nego na prijemnicima od operatera...

 

2) Ovo drugo možda nije ni do kabla ni do EON Boxa, već je do TV-a, ako je TV niža klasa moguće da je to i tu nema pomoći osim da ga vratiš u trgovinu gdje je i kupljen. Ako je TV iz srednje ili više klase, onda je problem u Boxu, traži da ti ga zamijene novim ili pređi na EON Smart TV app (ako ti TV podržava, popis imaš na njihovoj stranici).

 

Nadam se da je pomoglo 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice