Tko kupi ovaj Bugatti, na poklon dobiva – Rolls Ro

poruka: 6
|
čitano: 4.786
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tko kupi ovaj Bugatti, na poklon dobiva – Rolls Ro".
15 godina
offline
Tko kupi ovaj Bugatti, na poklon dobiva – Rolls Ro

Evo sad ću.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tko kupi ovaj Bugatti, na poklon dobiva – Roll
Ako naručim online i vratim u roku 14 dana, ostaje li mi poklon?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
19 0 hvala 0
6 godina
offline
Tko kupi ovaj Bugatti, na poklon dobiva – Rolls Ro

Još luđe mi je da netko sa 4m eura na računu ide kupovat polovnog Bugattija ili polovni bilokakav auto!

Al ajde možda je ekološki osvješten.... pa kupi auto koji u leru troši 15litara 

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Tko kupi ovaj Bugatti, na poklon dobiva – Roll
nikonja kaže...

Još luđe mi je da netko sa 4m eura na računu ide kupovat polovnog Bugattija ili polovni bilokakav auto!

Al ajde možda je ekološki osvješten.... pa kupi auto koji u leru troši 15litara 

 ima ih itekako, ne možda zbog cijene, iako i bogataši te razine gledaju uštedjeti

više je to zbog čekanja na red i malih serija, a takvi automobili su zapravo investicija - što stariji, to će ga za više novaca moći prodati

 

ograničene serije vrlo brzo postanu skuplje nego nove, dobar dio ih ostane u kolekcijama, dio sjebu idioti u prometnim i začas potražnja bude veća od ponude

16 godina
offline
Re: Tko kupi ovaj Bugatti, na poklon dobiva – Roll
Ti svi skupi auti ako nisu redni broj ispod 10 onda nista ne vrijede.
9 mjeseci
online
Tko kupi ovaj Bugatti, na poklon dobiva – Rolls Ro

sličnu akciju je imao i interspar prošli vikend, kupiš jednu vrećicu s pecivima i dobiješ drugu gratis. 

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice