Predstavljen je novi Audi Q6 e-tron, prvi na platf

poruka: 3
|
čitano: 3.588
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen je novi Audi Q6 e-tron, prvi na platf".
8 godina
offline
Predstavljen je novi Audi Q6 e-tron, prvi na platf

a koliko moze pri brzini od 150kmh?

interijer katastrofa, cak i audi koji je uvijek imao top interijere je poceo sa ovim video "zidovima", bas katastrofa

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljen je novi Audi Q6 e-tron, prvi na p
sporttest kaže...

a koliko moze pri brzini od 150kmh?

interijer katastrofa, cak i audi koji je uvijek imao top interijere je poceo sa ovim video "zidovima", bas katastrofa

 A daj, nemoj tako, slatki su mi ovi strujići. neki dan, držao 150, tesla mi na guzici do Karlovca, čim je prva uzbrdica krenula, nestao :D

8 godina
offline
Re: Predstavljen je novi Audi Q6 e-tron, prvi na p
sporttest kaže...

a koliko moze pri brzini od 150kmh?

interijer katastrofa, cak i audi koji je uvijek imao top interijere je poceo sa ovim video "zidovima", bas katastrofa

 Po veličini ovo je Tesla model Y. Materijali su top top, a čini se da, kao i Tesla, poprilično lažu o potrošnji i dometu. Oni bi 2 tone vukli s 15 kWh na 100 km. Možda u vožnji oko vrtića, na autoputu nema šanse. Još uvijek bi mogao doći do Splita s jednim punjenjem obzirom da stvarno ima veliku bateriju, ali samo uz laganu vožnju. S picajzlinih 150, to teško da može proći 300 km.

 

A cijena će vjerojatno bit 70+ tisuća

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2024 18:30 (Feudalac).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice