Fiat bi mogao u električni 500e početi ugrađivati

poruka: 6
|
čitano: 2.682
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fiat bi mogao u električni 500e početi ugrađivati ".
10 godina
offline
Fiat bi mogao u električni 500e početi ugrađivati

Dok jedni pisu regulative, firme skacu kroz birokratske obruce da prezive barem jos malo.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Fiat bi mogao u električni 500e početi ugrađivati

Mene najviše interesuje kakvi su to propisi o sajberbezbednosti koje auto treba da zadovolji.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Fiat bi mogao u električni 500e početi ugrađiv

To je dobro pitanje iako me nebi cudilo da je pravi problem to sto stariji auti nisu onlajn, a to si kontrol frikovi iz komisije ne mogu dozvoliti.

11 godina
offline
Re: Fiat bi mogao u električni 500e početi ugrađiv
mpapec kaže...

Dok jedni pisu regulative, firme skacu kroz birokratske obruce da prezive barem jos malo.

 Šta imaju preživit. Izbjegavaju osigurati auto od hakera koji danas rade šta hoće. + krenit će proizvodit auto na fosilna goriva jer vide kako je potražnja za strujom manja nego što su ONI očekivali. Nitko im nije ništa zabranio.

3 godine
offline
Fiat bi mogao u električni 500e početi ugrađivati

Kibernetičkoj sigurnosti?? WTF? Pa do prije par godina svijet je bio normalan

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Fiat bi mogao u električni 500e početi ugrađivati

Proizvodnja "električnog modela s benzinskim motorom" započet će, navodno, krajem 2025. ili početkom 2026. godine. Proizvodnja klasičnog modela 500 u Poljskeoj će biti zaustavljena već krajem sljedećeg mjeseca, a nakon toga trebala bi biti preseljena u Alžir.

 

Dakle Poljake su pustili nizvodno i predali su proizvodnju Alžircima, jer je su ovi idioti iz sekte Crkva Presvetlog Zatoplenja tako naredili. To isto se (zasad) ne usude napraviti u Italiji, pa ćemo tamo imati okismoron od auta, tj. električni model pogonjen benzinskim motorom. Ne znam samo dokle kmetovi mogu gutati ovakva g*vna, ali ne bi htio biti u koži neofeudalaca kad im se to desetljećima akumulirano sr*nje vrati u facu i kad im bijesna rulja dođe glava.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice