Fiat taman pred poticaje u prodaju pustio 600e - P

poruka: 3
|
čitano: 2.600
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fiat taman pred poticaje u prodaju pustio 600e - P".
16 godina
offline
Fiat taman pred poticaje u prodaju pustio 600e - P

Punto/Grande Punto je bija narodni auto od cca 10k DEM/EUR, jeftinija verzija Golfa (manji ali dobro...).

 

Ovo je 360% skuplje, čak i računajući inflaciju od 60% unazad 20g, sulude su cijene novih automobila.

 
8 0 hvala 0
6 godina
offline
Fiat taman pred poticaje u prodaju pustio 600e - P

ma totalna prijevara ti "e" auti.... Isao sa Zoe - relacija Ri-Zg... gledam "tank" - range 280km... kao, idem testirati ubrzanje - došao relativno brzo na 147 - nakon toga nema više (limit na 147) - prestigao me doslovno raspadnuti caddy! LOL

 

ae, neka mu bude -

 

Gledam tank - range pada, odjedom sa 280 na 170km ... 

 

...na kraju vozio 120 na tempomatu da bih dosao do Zagreba... (došao tamo sa range-om od 10km) daaaaj please.... 

 

Kada sam se vraćao iz Zg-Ri range je bio na nekakvih 40km (uzbrdice/nizbrdice i guess)... glupost najveća.... 

 

+ su iz neke potrebe stavili da se "zvuk" kada ideš sporo čuje i u kabini (jer to inače ne vidiš) - bio fora prvih 4 minute, poslije me živcirao... ali, kada ne držiš kočnicu i ne stišćeš gas auto sam krene naprijed ali zvuk ne pa se po tiho možeš zabiti sa 6km/h u nešto! TOP!

NULL!=NULL
 
7 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Fiat taman pred poticaje u prodaju pustio 600e - P

Ovaj novi "seicento" je stravican. Prednja maska izgleda k'o napusen zenski lik iz crtica Cars. Mozda zato jer svatko tko kupi ovaj auto po toj cijeni ocito mora biti na teskim drogama.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice