Od kupnje i poticaja odustalo 77 kupaca energetski

poruka: 5
|
čitano: 5.478
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od kupnje i poticaja odustalo 77 kupaca energetski".
14 godina
offline
Od kupnje i poticaja odustalo 77 kupaca energetski

Prosli put je bilo cak i vise - medjutim to ce se sve iskoristi na ljude koji ce zeljeti kupiti (barem je tako bilo prosli put).

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Od kupnje i poticaja odustalo 77 kupaca energe
Ja isto odustao...ono prije desetak dana pukao cilindar od kočnica pri izlazu na autocestu...pa još neki drugi kvarovi...mislio eto moj Twingo u vječna lovišta ode(u cvijetu mladosti...tek mu je 23 godine)...nakon Google savjetovanja došao do polovnog Suzuki Ignis...međuzitim 300€ za servis i Twingo ko novorođenče...sad sam miran do 2050.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Od kupnje i poticaja odustalo 77 kupaca energe
Nemon kaže...

Prosli put je bilo cak i vise - medjutim to ce se sve iskoristi na ljude koji ce zeljeti kupiti (barem je tako bilo prosli put).

 Čini se da od tesle nitko nije odustao, onda se pričalo o 440 komada i još uvijek je toliko na popisu.

Ja rekoh
15 godina
offline
Od kupnje i poticaja odustalo 77 kupaca energetski

kad uz broj u naslovu bude %, pomislit ću kako ljudi dolaze pameti i opravdavaju svoj atribut ("ljudi"). ovako još ne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.5.2024 7:00 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Od kupnje i poticaja odustalo 77 kupaca energe
Feudalac kaže...
Nemon kaže...

Prosli put je bilo cak i vise - medjutim to ce se sve iskoristi na ljude koji ce zeljeti kupiti (barem je tako bilo prosli put).

 Čini se da od tesle nitko nije odustao, onda se pričalo o 440 komada i još uvijek je toliko na popisu.

 
Tesla je za sada najbolji BUY kaj se tice EV auta (Za tu klasu jelte) tako da me ne cudi da je malo kupaca za TESLA odustalo.

Super je to - jer svaka TESLA na cesti ce biti demo za ljude koji ce zeljeti isprobati i voziti pa ce se ta fobija u Hrvata za EV aute smanjiti kako vrijeme ide.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice