Jesu li vam ikad ukrali bicikl (ako ga imate)?

poruka: 170
|
čitano: 39.114
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Tužna priča je kad ti prvi susjed ukrade biciklo pa ga samo prespreja i sad kao ono kupio ja bike! Jašta... Ovo se meni desilo, iako su kod nas u Širokom Brijegu krađe bicikla rijetke...

16 godina
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Meni su punili zasad samo jednom i to 80-ih kad sam bio u osnovnoj skoli. Bila je to nova Violeta, smrc :(

Trenutnu "biku" Fuji Nevadu drzim na oku, sluzi me zasad dobro... vise-manje :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 9:17 (Virty).
16 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
Evo da i ja nesto napisem jer dolazim iz grada bicikla - Koprivnice (najvise biciklistickih staza i samih bicikala u Hrv). Ukradena 4 komada, pronadjenih... friska figa. Policija ce tesko pomoci, nemaju ni volje ni zelje. Cekaju ljudi da sto brze prodje 8 sati na poslu i dovidjenja. Nekad je to bilo drugacije. Znali su pronaci po 20 komada, neki vlasnici se nebi javili u zakonskom roku pa bi bicikli isli na prodaju za bagatelu. Jednom sam se vozio po gradu kad me legitimirao policajac, moral sam okrenut bicikl da pogleda serijski broj. Sve bilo u redu. Danas? Nema sanse. Ukrades slona i niko te nist ne pita, toboze, da ne povredi ljudska prava time sto gura nos u privatnost.
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
14 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
Meni ukrali jedan rog joma u polu raspadnutom stanju! Niti sam prijavio niti ga vidio negdje! Jednom frendu gary fishera i nije ga nasao prijavio policiji sve uredno! Drugom frendu trek 820 prijavio murji i nasli ga i uhitili lopove posto su nekoliko komada zdimili!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

nisu mi ukrali nikad, nemam nikakav lokot, sajlu ulock ili nesto trece, bicikl vezem samo sa lajnom za cucka.....a na drugom kraju je 30 kg zive vage....pa nek ukrade ko hoce....

 

{#} {#}

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
13 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
Srednji kaže...

nisu mi ukrali nikad, nemam nikakav lokot, sajlu ulock ili nesto trece, bicikl vezem samo sa lajnom za cucka.....a na drugom kraju je 30 kg zive vage....pa nek ukrade ko hoce....

 

{#} {#}

Tebi veci problem predstavljaju macke nego lopovi.

12 godina
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

haha :), dobra :)), dobra..

ja
14 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
ukay1000 kaže...
Evo da i ja nesto napisem jer dolazim iz grada bicikla - Koprivnice (najvise biciklistickih staza i samih bicikala u Hrv).

Osijek je grad koji ima najviše biciklističkih staza

 

LINK

 

"Naime, kako je Grad Osijek, grad s najviše izgrađenih biciklističkih staza u Republici Hrvatskoj, njih oko 40-tak kilometara..."

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
16 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)

Ne znam odakle im takav zakljucak ako kc ima preko 60 km, pise u kc godisnjaku.

EDIT: po novome preko 70 km. S okolicom preko 100 (sve povezano) kaze poznanik iz bic. kluba.

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 12:22 (ukay1000).
12 godina
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

A jel ima netko da je nekome, jednom, vise puta ukrao bicikl ? :)

ja
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
mitchell kaže...

Evo ja sam iz Zadra i nema teorije da negdje ostavim bicikl. Nije on bas jeftin da ga mogu mirne duse ostaviti ispred ducana, skole itd.
Sluzi mi za voznje od 20 pa na vise kilometara. Evo neke slike mog bicikla.

Ja sam isto iz Zadra i ne ostavljam ga niti minute bez nadzora osim ako je dobro zavezan za nesto. Đubrad samo gleda di ce sto ukrasti. Evo i slika, moj bajk je lijevo KLIK

Ofc.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 12:22 (mate960).
16 godina
online
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Već 3 stranice ispovjesti... da se samo mi ovdje pozbrojimo pa valjda bi se nakupilo 50 ukradenih bicikala.

U stvari, da sad pokrenemo temu; "što su vam sve ukrali u životu" vjerojatno bi bicikli bili na prvom mjestu?

12 godina
neaktivan
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Meni su ukrali ima 7 godina neku biciklu neznan marku, stavija san je u grm kraj kuće i sutra dan ja gledan di mi je bicikla vidin nema je! {#} Al mislin da mi je ukra jedan tamo sta u mom mjestu skuplja željezo pa je on čapija. Nisan je tija trazit jel san ionako kupia novi bajk. xD

12 godina
neaktivan
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Imam KHS alite 350, nestavljam nikad lokot iako ga imam, nikad nije niko niti prova je ukrast, a kad bi je ukra taj neko, osta bi doživotni invalid šta bi mu napravija.

15 godina
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Trebalo bi bicikl vezati špagom i sakriti se iza ograde pa kad ga netko hoće ukrasti samo povučeš špagu. Kao što klinci rade s novčanicom :)

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
12 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
Micek kaže...

Trebalo bi bicikl vezati špagom i sakriti se iza ograde pa kad ga netko hoće ukrasti samo povučeš špagu. Kao što klinci rade s novčanicom :)

ja na felgama imam serijski broj..na rami imam serijski broj..na amortizeru imam serijski broj i to samo odnesem policiji ako mi ga maznu i to je to

d4rkd3atH
15 godina
online
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

i što kad ti odenses policiji to? onda ce oni svaki bicikl u hr provjeravat da vide dal ima tvoj broj? ma nista od toga, a i policija sama kaze, na godinu mozda uspiju vratit 20 bicikala.

14 godina
neaktivan
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Ova tema vrvi s lošim gramatičkim izrazom za BICIKL.

Ne kaže se BICIKLA.

 

Baš danas prolazim pored trgovine s biciklima, i piše BICIKL.

U riječniku piše BICIKL. Nisam mislio da smo tako nepismeni.

 

BTW ja svoj BICIKL zaključavam samo s lancem, dosad mi ga nije nitko ukrao.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
Praetorian1 kaže...

Ova tema vrvi s lošim gramatičkim izrazom za BICIKL.

Ne kaže se BICIKLA.

 

Baš danas prolazim pored trgovine s biciklima, i piše BICIKL.

U riječniku piše BICIKL. Nisam mislio da smo tako nepismeni.

 

BTW ja svoj BICIKL zaključavam samo s lancem, dosad mi ga nije nitko ukrao.

Tu ima ljudi u cijim se krajevima govori BICIKLA i naravno ako cijelo zivot tako govore, da su tako i navikli.

14 godina
neaktivan
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Ukrali su mi jednom bicikl i to mislim prvi pravi bicikl "Rog Joma" ali zbog moje ljenosti i nepaznje, znam da sam bio dosta uzrujan i tuzan zbog toga (prvi, drugi razred osnovne) i od tada sam naucio pouku ;)

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
Praetorian1 kaže...

Ova tema vrvi s lošim gramatičkim izrazom za BICIKL.

Ne kaže se BICIKLA.

 

Ova tema vrvi zadrtim ljudima koji su opsjednuti glupostima jer imaju višak vremena i manjak pameti.

 

 

bender_007 kaže...

Jesu..prosle godine, susjed mazno bicikl, prodao svojoj svalerki pa joj je slagao da je kupio pola/pola skupa s njom.

Ja dodjoh, vidjeh, otidjoh na...tamo gdje ne volim ici. Uzeo bajk i sve 5.

 

Sorry, nisam skužio kako si onda vratio bajk od kradljivog susjeda, iša na muriju ?

 

 

ukay1000 kaže...
Ukradena 4 komada, pronadjenih... friska figa. 

 

Nemoj shvatit ovo kao ruganje pa se uvrijedit, ali ne kužim kako nekome ukradu 3 ili 4 bicikle ?

Mislim šta je sa onom starom poslovicom "ko se na vruće opeče i na hladno puše" ? Zar bilo ko kome dvaput ukradu biciklu ne bi treba nakon toga biti dovoljno ispižđen da otada ili uopće ne ostavlja bicikle nasamo (makar na štetu nepoželjne promjene navika), ili poduzme neke ekstremne mjere zaštite, kao hrpa lanaca / alarm / tako nešto ?

Skoro bilo kakve mjere pare vrijedne utrošene gnjavaže / troška ako odvagneš sa druge strane cijenu NEKOLIKO bicikli ?

Ne želim kritizirati nego samo shvatiti kako dođe do toga da nekoga toliko puta pogodi peh... Po mojim kalkulacijama sudeći po rezultatu ankete šansa da nekome ko vozi biciklu ukradu biciklu 4 puta je 6.5 : 1000 (nažalost šansa da ukradu bar jednom je golema) !

15 godina
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

u nas se kaze, u nas zagoraca - biciklo.

dakle : jesu li vam ikad ukrali biciklo?

13 godina
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Nisu biciklu(što god to bilo), a ni bicikl.

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest. Igram Starcraft 2(Plankton), Battlefield 3(CRO-Plankton), League of Legends-east(Plankton996)
13 godina
neaktivan
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

imam toliko jadnu biciklu da je nebi ni u staro željezo primili

Avenged Sevenfold foREVer!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
mar123 kaže...

a i policija sama kaze, na godinu mozda uspiju vratit 20 bicikala.

 

{#} TAKO PUNO ?

Mislia sam da je taj broj bliže 2, kakva je naša policija... Al valjda ne mogu ni oni sve falit, ono možda ima 20 pokajničkih lopova na godinu koji vrate biciklu na muriji jer se pokaju za svoj griješni čin...

 

 

CroVandal kaže...
Meni ukrali jedan rog joma u polu raspadnutom stanju! Niti sam prijavio niti ga vidio negdje! Jednom frendu gary fishera i nije ga nasao prijavio policiji sve uredno! Drugom frendu trek 820 prijavio murji i nasli ga i uhitili lopove posto su nekoliko komada zdimili!

 

Jel znaš kako to da je murija našla lopove u tom slučaju, možda bi koristilo ostalima znati ?

 

 

BlueMax kaže...
Srednji kaže...

nisu mi ukrali nikad, nemam nikakav lokot, sajlu ulock ili nesto trece, bicikl vezem samo sa lajnom za cucka.....a na drugom kraju je 30 kg zive vage....pa nek ukrade ko hoce....

 

{#} {#}

Tebi veci problem predstavljaju macke nego lopovi.

 

Mislim da bi njemu najveći problem bio lukav lopov sa sočnim komadom govedine u ruci... Svako ima svoju cijenu ! {#}

 

 

ukay1000 kaže...

Ne znam odakle im takav zakljucak ako kc ima preko 60 km, pise u kc godisnjaku.

EDIT: po novome preko 70 km. S okolicom preko 100 (sve povezano) kaze poznanik iz bic. kluba.

 

Evo da se pohvalim, i mi u Splitu odnedavno imamo oko 250m biciklističke staze ! Je da vodi od nikud do nikud, i da po njoj prometuju svi osim biciklista (ljudi, pasi, jumbo jetovi...), ali je naša !

Ovim putem bi se htio zahvaliti - HVALA ŠJOR KERUM za sve što ste učinili za ovaj grad !

Ma šta će nam uopće biciklistička staza, ionako je bolje da ulažemo milijune i milijune u faraonski projekt uređivanja obale ispred Kerumovog hotela... Da mogu Švabe šetat a ne Splićani vozit !

14 godina
neaktivan
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Jel ima ko iskustva da nakon što su mu ukrali bicikl da ga je i našao, ili policija da mu je našla?

16 godina
neaktivan
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?
bender_007 kaže...

A jel ima netko da je nekome, jednom, vise puta ukrao bicikl ? :)

 

Ima al mudro šuti, šutnja je zlato ! {#}

{#}

 

 

overhaul kaže...

Već 3 stranice ispovjesti... da se samo mi ovdje pozbrojimo pa valjda bi se nakupilo 50 ukradenih bicikala.

U stvari, da sad pokrenemo temu; "što su vam sve ukrali u životu" vjerojatno bi bicikli bili na prvom mjestu?

 

Nemoj se kladit, možda bi bila marenda, možda bi bila nevinost, a možda vjera u bolje sutra, ko zna... {#}

Nego ako ovdje ima toliko žrtava kradljivaca bajkova, pa kako bi bilo da se organizira kakav biciklistički angry mob, ono sa bakljama i vilama, pa se pohvata te lopovčine i primjeni katran i perje na njih ? Nas je više nego njih dovraga !

 

 

redikulx kaže...

Imam KHS alite 350, nestavljam nikad lokot iako ga imam, nikad nije niko niti prova je ukrast, a kad bi je ukra taj neko, osta bi doživotni invalid šta bi mu napravija.

 

Je lako se hvalit i pravit važan, samo ako ti neko zdipi biciklu a ti ne vidiš slučajno ko je, kako ćeš otkrit ko je od mogućih 4 milijuna počinitelja kriv ? Ili ćeš cilo stanovništvo Hrvatske premlatit za svaki slučaj ?

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)

Bez obzira kako ga zaštitili, ukrast će ga ako im se pruži prilika i to je činjenica. A biti će toga sve više, jer kriza je i nema se, 5 minuta straha i imaš bajk ili štogod drugo. Treba sve svoje imati sa sobom ili na oku i sve će biti ok osim ako u doglednom vremenu budu počeli ljude skidati sa bicikala i otimati ih, što me nebi niti začudilo kako smo nizbrdo krenuli.

14 godina
neaktivan
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Policija se sigurno pretrga dok nađe bicikl. Ne poznam nikoga kome je policija našla bicikl.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 23:03 (Praetorian1).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
Praetorian1 kaže...

Policija se sigurno pretrga dok nađe bicikl. Ne poznam nikoga kome je policija našla bicikl.

 a kako bi ga i našli kad ga ovi sigurno rastave na atomske djelove :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice