Jesu li vam ikad ukrali bicikl (ako ga imate)?

poruka: 170
|
čitano: 39.118
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
exe kaže...
Praetorian1 kaže...

Policija se sigurno pretrga dok nađe bicikl. Ne poznam nikoga kome je policija našla bicikl.

 a kako bi ga i našli kad ga ovi sigurno rastave na atomske djelove :)

To malo sužuje izbor počiniteljaXD

14 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
Ironija u naslovu teme :)
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
Praetorian1 kaže...
exe kaže...
Praetorian1 kaže...

Policija se sigurno pretrga dok nađe bicikl. Ne poznam nikoga kome je policija našla bicikl.

 a kako bi ga i našli kad ga ovi sigurno rastave na atomske djelove :)

To malo sužuje izbor počiniteljaXD

 heh, komičar :) mislim da se samo idiot vozi s ukradenim biciklom, naravno da ga rastave.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 23:15 (exe).
16 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
exe kaže...

Bez obzira kako ga zaštitili, ukrast će ga ako im se pruži prilika i to je činjenica. A biti će toga sve više, jer kriza je i nema se, 5 minuta straha i imaš bajk ili štogod drugo. Treba sve svoje imati sa sobom ili na oku i sve će biti ok osim ako u doglednom vremenu budu počeli ljude skidati sa bicikala i otimati ih, što me nebi niti začudilo kako smo nizbrdo krenuli.

To uopče nije tak jer realnost je drukčija,{#}uvjek se kradu oni loše zaštičeni bicikli koji su u velikoj večini pa to i vrapci na grani znaju.Razlog je jednostavan vlasnici ne misle previše na kvalitetnu preventivu več ide ona pa neče baš meni ukrast.Ako imaš dva ista bicikla po cijeni ili vrjednosti, recimo 7000kn u krugu 500 metara jedan je loše zaključan sa močnom sajlom ili dvije normalno a drugi ima dva-tri skupa U-LOCK-a za blesave normalno strateški postavljena.{#}

 

Znači oba bajsa su u recimo istoj prilici, i opasnosti za lopinu da bude uhvačen oni to prije provjere ko obično tako to ide.Kaj misliš koji bajs če izabrat za ukrast, a nema bešumnu brusilicu ili ko zna kaj uglavnom uvjek biraju mekšu zaštitu tako to ide ako se radi o istoj vrjednosti u slučaju lopina koji kradu bajseke.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 23:18 (rambox).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
Pa bilo mi smjesno za vidit, jer ni ja nemam bicikl, a uletio u trgovinu kupit sladoled, misleci da nitko nece dirati bicikl, a ono nesto u tih pol minute
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)

ako hoće baš takav bajk, ukrast će ga pa da ti i voyager postavi energetsko polje oko njega :) o zaštiti imaš pravo, neki misle da ako stave sajlicu to za lopova znači, vidiš, nemožeš me ukrasti. Nekad je sajlica bila i dovoljna ali danas kako sam rekao, kako idemo nizbrdo skoro pa ništa nepomaže.

13 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
exe kaže...

ako hoće baš takav bajk, ukrast će ga pa da ti i voyager postavi energetsko polje oko njega :) o zaštiti imaš pravo, neki misle da ako stave sajlicu to za lopova znači, vidiš, nemožeš me ukrasti. Nekad je sajlica bila i dovoljna ali danas kako sam rekao, kako idemo nizbrdo skoro pa ništa nepomaže.

Sigurnije je ostaviti bez ikakve zastite jer lopov racuna da si u blizini i da ga mozes vidjeti. Kad vidi sajlicu to je ko da na bicikli pise "ukradi me".

16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)

hehe, samo ti nemoj staviti "sajlicu", što ti vrjedi ako si u blizini, ubrzo je on na tvom bajku a ti na nogama pa ti trči :)

12 godina
neaktivan
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Meni su ukrali biciklu jednom, pa sam ja ukro nekom drugom da nejdem doma pješke.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
mce64 kaže...

Meni su ukrali biciklu jednom, pa sam ja ukro nekom drugom da nejdem doma pješke.

 ti bi htio biti na ovom forumu više od tih 8 tjedana?

13 godina
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

covjek je samo iskren. Ja sam isto jedan put ko klinac ukrao biciklu (neku poluraspadnutu ponycu) kad me vozac izbacio iz skolskog autobusa 5 km od kuce. 

14 godina
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

dajte molim vas gramar nazisti

ja velim becikljin pa nikom nist:D
niko nikad ukro bicikl, jedamput u noci zaboravio bicikl na ogradi kod gostionice, 3 dana je tamo stajao, niko ga nije ukrao:D 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
BlueMax kaže...

covjek je samo iskren. Ja sam isto jedan put ko klinac ukrao biciklu (neku poluraspadnutu ponycu) kad me vozac izbacio iz skolskog autobusa 5 km od kuce. 

 onda ste vas dvojica za temu pod nazivom "jesam li vam ikada ukrao biciklu (ako je imate) ?" {#}

13 godina
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Je, al ja sam je sutradan vratio. Ne zato sto joj je spadao lanac svakih 50m nego jer nije bila moja.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)

pošteno, osjećaj krivnje zna bit kurva :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
exe kaže...
BlueMax kaže...

covjek je samo iskren. Ja sam isto jedan put ko klinac ukrao biciklu (neku poluraspadnutu ponycu) kad me vozac izbacio iz skolskog autobusa 5 km od kuce. 

 onda ste vas dvojica za temu pod nazivom "jesam li vam ikada ukrao biciklu (ako je imate) ?" {#}

 

Exe nasmija si me do suza, svaka čast ! {#}

Elem ja predlažem da začnemo novi thread pod nazivom : "Srceparajuće ispovjedi pokajničkih kradljivaca bicikli..." Pulitzeri će padati !

16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
BlueMax kaže...

covjek je samo iskren. Ja sam isto jedan put ko klinac ukrao biciklu (neku poluraspadnutu ponycu) kad me vozac izbacio iz skolskog autobusa 5 km od kuce. 

 

BlueMax kaže...

Je, al ja sam je sutradan vratio. Ne zato sto joj je spadao lanac svakih 50m nego jer nije bila moja.

 

Tako treba Blue, već si me zabrino, al bar si ispravno postupio na kraju.

Inače ja bi da mogu to izvesti u praksi bez ikakvih moralnih dilema ukra miljardu dolara od velikih banki, naftnih kompanije, odvratno bogatih kapitalistčkih svinja ili nekog šeika naftaša. Ne da ne bih sna gubio zbog toga, nego bi mi bilo užitak.

Ali ne bih nikad ni biciklu ni ništa drugo ukrao od nekog običnog čovika. Osjećaj gađenja prema takvom činu mi je daleko veći od mizerne financijske koristi.

Jezivo je koliko veliki postotak mladih u Hrvatskoj danas misli da je sasvim u redu drpiti nečiji smartphone ili tako nešto ako znaš da te neće uvatiti... Nikoga nije nimalo briga kako će biti žrtvi krađe, nevjerovatno...

E btw kladim se da u svijetu ima 100 ili 1000 puta više lopova koji kradu od bijednih siromaha ili srednje klase nego lopova koji kradu od bogataša, i tu ni ne računam lopove kao što su bankari, političari, odvjetnici i slični, nego samo klasične lopove sa pištoljem ili batinom u ruci. Stvar je u tome šta bogati imaju puno više za ukrasti, ali imaju i alarme, bodyguardove, pse čuvare, ograde, kamere, veze u policiji...

 

 

bur3k kaže...
Ironija u naslovu teme :)

 

U biti nisam pokušavao biti ironičan / sarkastičan / duhovit sa tim, nego sam samo htio reći da ne dolaze ili glasaju u anketi razni likovi koji nikad nisu imali biciklu niti je vozili, čisto zato da smetaju / trollaju / daju svoje neprocjenjivo vrijedno mišljenje (koje je kao što svako zna poput jednog određenog tjelesnog otvora), jer se to već niz puta događalo u drugim threadovima, a na BUG forumu očigledno nisu svi biciklisti, jelte, pa sam samo htio reć da je ovaj thread / anketa za bicikliste kojima su ukrali ili nisu ukrali bicikle, a ne za jahtaše koji su nasukali jahtu ili domaćice kojima se pokvarila perilica.

 

 

Sheeva kaže...

niko nikad ukro bicikl, jedamput u noci zaboravio bicikl na ogradi kod gostionice, 3 dana je tamo stajao, niko ga nije ukrao:D 

 

{#}

Pa onda ti ili živiš u najvećoj pustoši na Zemlji, ili imaš najgore smeće od bicikle na planetu, ili si najsretniji gad pod Suncem !?

 

13 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
exe kaže...

pošteno, osjećaj krivnje zna bit kurva :)

Nije osjecaj krivnje. Znao sam da cu je vratiti i prije nego sam je uzeo. To se i ne bi moglo okvalificirati kao kradja nego kao - neovlastena posudba. Cisto sumnjam da je covjek i primjetio da mu je falila jednu noc. 

12 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
.

 

 

bender_007 kaže...

Jesu..prosle godine, susjed mazno bicikl, prodao svojoj svalerki pa joj je slagao da je kupio pola/pola skupa s njom.

Ja dodjoh, vidjeh, otidjoh na...tamo gdje ne volim ici. Uzeo bajk i sve 5.

 

Sorry, nisam skužio kako si onda vratio bajk od kradljivog susjeda, iša na muriju ?

 

 

 

Prvo sam sacekao njega da dodje doma pa mi je odmah dosao. Pa sam ga upitao kako cemo rijesiti to..

No od suradnje nije bilo nicega, spominjao je sasvim drugu osobu koja je "ocito"   dosla u nase dvoriste u maznula...bas moj bicikl..hm..

I rekoh mu ja, ajde..dovedi ga (posto je kao kupio od njega..lol ?) pa cemo ga nalomiti zajedno ako si u pravu..

I prosla 2 dana..pa sam se zaletio poblize nase ulice gdje sam vidio bic..i pitao tu zenu, ne da, imas papire, idi na policiju..i tako ja i otisao.

Jos uvijek nijece da je on to napravio ali..nemam dvojbe oko toga. (fora je sto nisam imao papire nego skenirani racun pa su mi jos zbog toga kenjali..)

ja
16 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
Pazite ovaj slucaj. Kad smo isli ja i frend u srednju, kupil njemu stari opakog Treka 5 ili 6k serije za 9 tisuca kuna. Odeu kafic pozdravit frendicu i u doslovno 20 sek bicikl pa pa :) Zivil je kraj ducana s biciklima i bil dobarns vlasnikom, nakon 2 mjeseca dode lopov s tim bicom tamo na servis xD
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
ukay1000 kaže...
Pazite ovaj slucaj. Kad smo isli ja i frend u srednju, kupil njemu stari opakog Treka 5 ili 6k serije za 9 tisuca kuna. Odeu kafic pozdravit frendicu i u doslovno 20 sek bicikl pa pa :) Zivil je kraj ducana s biciklima i bil dobarns vlasnikom, nakon 2 mjeseca dode lopov s tim bicom tamo na servis xD

 eto, to sam već bio napisao, samo ga idiot nebi rastavio.  pa Enkidu, kava, TBF i BUG forum u pola noći rade čuda kad hoćeš biti humorističan, moraš probat :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
bender_007 kaže...

 
Prvo sam sacekao njega da dodje doma pa mi je odmah dosao. Pa sam ga upitao kako cemo rijesiti to..

No od suradnje nije bilo nicega, spominjao je sasvim drugu osobu koja je "ocito"   dosla u nase dvoriste u maznula...bas moj bicikl..hm..

I rekoh mu ja, ajde..dovedi ga (posto je kao kupio od njega..lol ?) pa cemo ga nalomiti zajedno ako si u pravu..

I prosla 2 dana..pa sam se zaletio poblize nase ulice gdje sam vidio bic..i pitao tu zenu, ne da, imas papire, idi na policiju..i tako ja i otisao.

Jos uvijek nijece da je on to napravio ali..nemam dvojbe oko toga. (fora je sto nisam imao papire nego skenirani racun pa su mi jos zbog toga kenjali..)

 

Majke mi mile kakav debeli obraz ! Da oboje ti u facu kažu da ti ne žele vratiti TVOJU biciklu iako svi znate da je tvoja i da su ti je zdipili, da ne povjeruješ... Ma nisam za nasilje ali skoro da bi reka da takve triba nalemati ! Mislim stvarno je svinjarija da prođu nekažnjeno.

Znaš šta, jedne mračne večeri bi se moglo dogoditi da neko (kao npr. ti ili neki pijani mulci iz kvarta) prolaze slučajno tuda i slučajno nožem probuše sve gume na njegovom autu, ili mu kamenom razbiju prozor na autu. Mislim sve je hipotetski moguće ako shvaćaš što želim reći... {#}{#}

Ili samo pozovi Bluea da ga obradi, taj neće više nikad krasti bicikle nakon toga... {#}

 

 

ukay1000 kaže...
Pazite ovaj slucaj. Kad smo isli ja i frend u srednju, kupil njemu stari opakog Treka 5 ili 6k serije za 9 tisuca kuna. Odeu kafic pozdravit frendicu i u doslovno 20 sek bicikl pa pa :) Zivil je kraj ducana s biciklima i bil dobarns vlasnikom, nakon 2 mjeseca dode lopov s tim bicom tamo na servis xD

 

Kakav glupi lopov, pa to je klišej svakog lošeg krimića - NEVER return to the scene of the crime !

 

 

exe kaže...

pa Enkidu, kava, TBF i BUG forum u pola noći rade čuda kad hoćeš biti humorističan, moraš probat :)

 

Na mojoj listi najvećih zamislivih užitaka TBF je tamo negdje pri dnu pored službenog druženja sa Španjolskom Inkvizicijom... {#}

Kava mi nije loša ali nisam ni neki ovisnik.

A tebi je 00:00 pola noći ? Pogledaj tu po forumu imaš forumaša koji postaju i oko 04:00-05:00... {#}

13 godina
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

hahaha nemogu yebeno vjerovat...danas se idem sisat i ostavim bicikl zavezan uz  prometni stup i cijelo vrijeme sam ga mogao vidjeti iz salona...posto sam posudio bratu lanac uzeo sam iz garaze ovo sto izgleda slicno kao u-lock(imate dolje prvu sliku)..i cekam ja svoj red i neki  cigan s kombinirkama se mota oko mog bicikla a ja ga cijelo vrijeme pratim i gleda on oko sebe osvrce se i konacno ide kao vezat tenesicu a zapravo pokusava s kombinirkama pokidat moj "lokot"...mislim kako je glup samo treba odsarafit one zatezace i to je to a ne glupi kreten ide s kombinirkama rezat...izadem van i izderem se sta to radis?!? on se okrene prema meni ja mu kazem da te vise nisam vidio i on otrci...al kolko mora bit glup da ide sjec komad sipke kad je samo trebao odsarafit ccc ala...ma takvih budala samo u popovaci ima valjda

ostecenja od kombinirki ostecenja od kombinirki
16 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
domac5 kaže...

hahaha nemogu yebeno vjerovat...danas se idem sisat i ostavim bicikl zavezan uz  prometni stup i cijelo vrijeme sam ga mogao vidjeti iz salona...posto sam posudio bratu lanac uzeo sam iz garaze ovo sto izgleda slicno kao u-lock(imate dolje prvu sliku)..i cekam ja svoj red i neki  cigan s kombinirkama se mota oko mog bicikla a ja ga cijelo vrijeme pratim i gleda on oko sebe osvrce se i konacno ide kao vezat tenesicu a zapravo pokusava s kombinirkama pokidat moj "lokot"...mislim kako je glup samo treba odsarafit one zatezace i to je to a ne glupi kreten ide s kombinirkama rezat...izadem van i izderem se sta to radis?!? on se okrene prema meni ja mu kazem da te vise nisam vidio i on otrci...al kolko mora bit glup da ide sjec komad sipke kad je samo trebao odsarafit ccc ala...ma takvih budala samo u popovaci ima valjda

U ovom slučaju to nije pravi lopov,{#} kojem je posel krađa bajseka več običan mulec kak se ono kaže ko još ide kombinirkama tak nekaj rezat. Ako su to bile obične male kombinirke mora da su na atomski pogon, da je išel s time na tu šipku a ovo za šrafe nema smisla nit komentirat to ide u glupost dana. Nažalost pravi lopovi nisu budale na kubik sigurno, oni odma procjene s čime imaju posla ili jednostavno odustanu jer ako ne moš ukrast na brzinu za par minuta onda odma odustaju tak to ide.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
12 godina
protjeran
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Taj tvoj ''U-lock'' će zadržat lopova manje od 20 sekundi,jer samo treba odšarafit jedan ''butterfly'',imao to na bicikli ili ne,na isto ti dođe :P

12 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
Ghettoblaster :) kaže...

Taj tvoj ''U-lock'' će zadržat lopova manje od 20 sekundi,jer samo treba odšarafit jedan ''butterfly'',imao to na bicikli ili ne,na isto ti dođe :P

A eto da ga sada nije imao, lopov bi bio na bicikli a ovaj bi polu ošišan trčao za njim. :)

Tom Hanks u slobodno vrijeme. Drago mi je!
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2012 17:22 (Et_Tu_Brute?).
12 godina
protjeran
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

E,al nije svako glup ko taj lopov :D

12 godina
neaktivan
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

kad sam procitao ovu temu bogme cu vezivat opreznije svoju biku. A stvarno nejlakše je ukrast sic, i one kapice na kolima.

Tražim starije BUG-ove...na PP...Inače gledam samo nedjeljom u kristalnu kuglu(xxx-man ne radi tada), i vidim vaše komponente :D
13 godina
neaktivan
offline
Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate) ?

Meni su također ukrali, ne vrijedi vam nikakvi lanci..... Bio  je to Scott mountain bike, kostao je dosta para...... SVaki dan drzao sam ga u stanu, no jednom sam ga zavezao u hodniku na 2-3 sata, kad ja kasnije pogledam njega nema.......{#}

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
16 godina
offline
Re: Jesu li vam ikad ukrali biciklu (ako je imate)
Bera kaže...

Meni su također ukrali, ne vrijedi vam nikakvi lanci..... Bio  je to Scott mountain bike, kostao je dosta para...... SVaki dan drzao sam ga u stanu, no jednom sam ga zavezao u hodniku na 2-3 sata, kad ja kasnije pogledam njega nema.......{#}

Sad je kasno da kaj drugo tak to ide, a glavno pitanje ide ovako za kaj si vezal bajk za neku ogradu a to je bitno itekak ili nisi i s čime si ga zaštitil s kojom zaštitom.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice